آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ضعیف بودن صدای دریافتی در تلفن بیسیم مارشال مدل ME-301

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
با عرض سلام و ادب خدمت اساتید محترم.تلفن بیسیم مذکور صدای میکروفونش عالیه ولی صدای گوشی تقریبا نصف حالت نرمال هست.پرده پشت بلنگو و منافذ کاملا تمیز و بازه. از اساتید محترم استدعا دارم بنده رو در مورد روش تست کپسول گوشی راهنمایی بفرماین.اهم دو سر بلندگو حدود 130 اهم است و با زدن پراپهای مولتی متر دیجیتال در حالت اهم بالا صدای خش خش از بلندگو نمیاد که ظاهرا باید صدای خش خش بیاد . آیا روش تستم درسته؟و امکان داره علیرغم اینکه بلندگو در محدوده استاندارد اهمی (بین 30 تا 150) باشه بازم ایراد داشته باشه؟راستش میخوام قبل از اینکه اقدام به خرید بلندگو کنم اطمینان حاصل کنم که عیب از بلندگو هست . پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم از دوستان
IMG_1429.JPG
IMG_1431.JPG

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
درود.اساتید محترم بلندگو رو تعویض کردم ولی فرق چندانی نکرد و صدای دریافتی همچنان ضعیف است.لطفا اگه امکان داره و کسی تجربه ای تو این مورد داره بنده را راهنمایی بفرماین.ممنون

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
756
974
ترانزیستورهای مسیر بلندگو رو تعویض کن ببین فرقی میکنه.

armin-a

کاربر vip
vip
کاربر
2011-12-06
257
208
درود.اساتید محترم بلندگو رو تعویض کردم ولی فرق چندانی نکرد و صدای دریافتی همچنان ضعیف است.لطفا اگه امکان داره و کسی تجربه ای تو این مورد داره بنده را راهنمایی بفرماین.ممنون
سلام. سیم بلندگو به هر نقطه ای که وصله اطرافش چند ترانزیستور و دیودیکسو ساز و خازن هست. این قطعات حتما تست و بررسی شود. برد هم از نظر ترک خوردگی بررسی بشه

بالا