آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: درخواست آموزش فعال کردن اینترنت پخش لیفان X60

behzadhabibi

کاربر
2010-08-31
84
228
درود
دوستان عزیز دوستم یک ماشین لیفان X60 خریده که پخش این ماشین داری مرورگر و ... که نیاز به اینترنت است و تو نت که نگاه میکردم نوشته بودن 3G , 4G و قتی با مرورگر کار میکنی میگه نتورک فعال نیست ولی من هر چه گشتم نتونستم جایی برای فعال اینترنت پیدا کنم ممنون میشم اگر دوستانی با این مدل کار کردن منو راهنمایی کنن.
ممنون

پیوست‌ها

• 42.9 کیلوبایت بازدیدها: 178

amirhalimi

کاربر vip
vip
کاربر
2011-01-24
272
2,795
سلام طریقه وصل شدن به اینترنت هاتسپات گوشی وداده گوشی را فعال کنید داخل تنظیمات سی دی گزینه وای فای را روشن کنید اسم وافای گوشی میاد پسورد که دادین ازتون میخاد بعد از وصل شدن گزینه وای فای روی ال سی دی کنار ایکن بلوتوث ظاهر میشه میتونید از مرورگر سی دی استفاده کنید موفق باشید

behzadhabibi

کاربر
2010-08-31
84
228
سلام طریقه وصل شدن به اینترنت هاتسپات گوشی وداده گوشی را فعال کنید داخل تنظیمات سی دی گزینه وای فای را روشن کنید اسم وافای گوشی میاد پسورد که دادین ازتون میخاد بعد از وصل شدن گزینه وای فای روی ال سی دی کنار ایکن بلوتوث ظاهر میشه میتونید از مرورگر سی دی استفاده کنید موفق باشید

ممنون از شما
ولی مشکل من اینه هر چقدر دنبال گزینه wifi میگردم نمیتونم پیداش کنم.

wincashop

کاربر
2019-01-23
9
10
کرمانشاه
دروود اگر پخش ماشین شما از سیستم عامل اندروید بهره میبره میتونید مشابه گوشی یا تبلت میتونید ازطریق وای فای به اینترنت وصل بشین درغیر اینصورت باید راههای دیگه ای مثل استفاه از دانگل 3g/4g ویک سیم کارت کمک بگیرید

irania1

کاربر vip
کاربر
2011-11-11
84
414
درود
دوستان عزیز دوستم یک ماشین لیفان X60 خریده که پخش این ماشین داری مرورگر و ... که نیاز به اینترنت است و تو نت که نگاه میکردم نوشته بودن 3G , 4G و قتی با مرورگر کار میکنی میگه نتورک فعال نیست ولی من هر چه گشتم نتونستم جایی برای فعال اینترنت پیدا کنم ممنون میشم اگر دوستانی با این مدل کار کردن منو راهنمایی کنن.
ممنون

اگر پخش سیستم عامل اندروید باشه که به سادگی مثل گوشی اندروید وای فای سرچ کنید و متصل بشید
اگر سیستم عامل ویندوز باشه نیاز به مودم 3g یا 4g هست که باید به کابل usb مربوط به مودم وصل کنید

mehdiloo

کاربر vip
کاربر
2014-02-26
9
7
سلام شما باید یه دانگل وای فای بگیرید و به usb پخش وصل کنید هر usb نمیشه فقط روی انی که نوشته مخصوص دانگل هست

spider1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2013-01-05
302
336
yahoo.com
مانیتور شما سیستم عامل ویندوز Ce هست نمیشه به اینترنت وصل شد .
فقط برای نویگیشن مموری افلاین موجود هست تهیه کنید ورهیاب رو فعال کنید .

بالا