آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: دامپ مودم ایرانسل TD-i40 a1

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
سلام
دوستان عزیز
فایل دامپ اورجینال مودم ایرانسل مدل TD-i40-A1 رو براتون در این پست قرار میدهم.

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson در پست یاد شده قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار
ب سلام و تشکر.مودم خاموش بود ولتاژ روی ای سی فلش 3.3 بود .پس نتیجه گرفتم نرم افزاری هست.فایل شمارو زدم روشن شد فقط چراغ LTE روشن نمیشه با اینکه سیمکارت شناسایی شده.چرا باید مک ادرس خودش رو ادیت کنیم اگه ادیت نکنیم چ مشکلی پیش میاد؟و اینکه پروگرامر من tnm2000 هست چیزی به عنوان سرچ و یا ادیت نداره چطور میتونم مک ادرس رو ادیت کنم.و اینکه دلیل نبود انتن میتونه به خاطر این باشه که مک ادرس تغییر کرده؟با تشکر از حسن توجه و وقتی که میزارید

آخرین ویرایش:

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
ب سلام و تشکر.مودم خاموش بود ولتاژ روی ای سی فلش 3.3 بود .پس نتیجه گرفتم نرم افزاری هست.فایل شمارو زدم روشن شد فقط چراغ LTE روشن نمیشه با اینکه سیمکارت شناسایی شده.چرا باید مک ادرس خودش رو ادیت کنیم اگه ادیت نکنیم چ مشکلی پیش میاد؟و اینکه پروگرامر من tnm2000 هست چیزی به عنوان سرچ و یا ادیت نداره چطور میتونم مک ادرس رو ادیت کنم.و اینکه دلیل نبود انتن میتونه به خاطر این باشه که مک ادرس تغییر کرده؟با تشکر از حسن توجه و وقتی که میزارید
لطفا دوستان جواب بدن ممنون

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
40
34
مشهد
با نرم افزار های مثل hex editor مک مودم های adsl را به مک نوشته شده پشت مودم تغییر دهید.

majidss2012

کاربر vip
کاربر
2013-01-21
18
28
سلام مهندس خسته نباشید خیلی ممنون بابت ارسال فایل فلش مودم
مهندس من مک آدرسو همونطوری که گفته بودین عوض کردم و مودم بالا اومده ولی پسورد وای رو نمیدونم چیه بیزحمت پسورد وای فای هم اعلام کنید
البته من از روی کد اسکی فایل فلش این پسورد رو پیدا کردم ولی خوب به مودم وصل نمیشه(526EDC8D02)

majidss2012

کاربر vip
کاربر
2013-01-21
18
28
سلام دوستان و همکاران عزیز رمز پیش فرض فایل فلشی که دوست عزیزمون آقای تعبدی ارسال کردن همینه که من در پست بالایی نوشتم هرچند که دوستان میتونند با کابل به مودم وصل بشن و رمز رو تغییر بدن

mjm984

کاربر
2021-10-29
2
0
سلام دوستان
امکانش هست با مبدل کلیپسی بدون جدا کردن IC روی خود برد پروگرم کرد؟

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
172
303
درود

متاسفانه این مدل این عیب رو داره یکی رو تا روش هست ولی صد دردصد جواب نمیده
این سری مودم ها که معلوم هم نیست مربوط به چه شرکت سازنده ایی هست
مدلهای مختلفی داره ازجمله :
hidden content may not be quoted
فقط دوستانی که فایل دامپ مدل خاصی رو ارسال میکنن لطفا با مشخصات کامل و تصویر ارسال نمایید .

فعلا هم روش خاصی برای انلاک و یا فلش کردن شون وجود نداره ....

یکی از دوستان تهران گفته انلاک میکنه

بالا