آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی جهت خرید پروگرامر ارزان قیمت

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
با سلام یه پروگرامر میخام برای پروگرام گیرنده های دیجیتال و آی سی اپیرام پخش های ماشین.انتظار دیگه ای ازش ندارم.ولی این دو کار را خوب انجام بده.
اساتید لطفا راهنمایی کنن.در ضمن وضعیت مالی هم زیاد جالب نیست.پس هزینه کمتر زندگی بهتر...

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام
پروگرامر CH341A خوبه من استفاده میکنم قیمتش هم 35 تومن هست. آی سی 16 مگابایتی رو هم باش پروگرام میکنم بدون مشکل
در ضمن از نرم افزار ASprogrammer استفاده کن خیلی بهتر از نرم افزار دیفالت خودش هست.
توی نرم افزار میتونی آی سی های ساپورت شده رو نگاه کنی
واست آپلودش میکنم
موفق باشید.

پیوست‌ها

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
سلام
پروگرامر CH341A خوبه من استفاده میکنم قیمتش هم 35 تومن هست. آی سی 16 مگابایتی رو هم باش پروگرام میکنم بدون مشکل
در ضمن از نرم افزار ASprogrammer استفاده کن خیلی بهتر از نرم افزار دیفالت خودش هست.
توی نرم افزار میتونی آی سی های ساپورت شده رو نگاه کنی
واست آپلودش میکنم
موفق باشید.
خیلی ممنون همین فکر کنم خیلی بکارم بیاد.
فقط تبدیلی چیزی هم میخاد همراهش بخرم که آی سی های گیرنده دیجیتال و اپیرام پخش ها را باهاش پروگرام کنم یا نه؟؟

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
خیلی ممنون همین فکر کنم خیلی بکارم بیاد.
فقط تبدیلی چیزی هم میخاد همراهش بخرم که آی سی های گیرنده دیجیتال و اپیرام پخش ها را باهاش پروگرام کنم یا نه؟؟

میتونی یه زیف تبدیل ssop8 بخری یا یدونه گیره sop8 که بدون جدا کردن آی سی پروگرم کنی. خودش همراهش یه برد تبدیل ۸ و ۱۶ پایه داره ولی باید آی سی رو روش لحیم کنی و پروگرم کنی.

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
میتونی یه زیف تبدیل ssop8 بخری یا یدونه گیره sop8 که بدون جدا کردن آی سی پروگرم کنی. خودش همراهش یه برد تبدیل ۸ و ۱۶ پایه داره ولی باید آی سی رو روش لحیم کنی و پروگرم کنی.

ممنون ،فقط من خود پروگرامر را پیدا کردم اما گیره sop8را نتونستم پیدا کنم.اگه آدرس بلدی لطف کن و بگو چون اگه بدون جدا کردن آی سی بشه پروگرام عالی میشه.

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
همکار عزیز با تشکر از راهنمائی های بی دریغ شما؛من پروگرامر مد نظر را به همراه کلیپس اون خریدم.درایورشم نصب کردم و نرم افزاری هم که شما زحمت کشیدین گذاشتین را هم نصب کردم.اما هنوز نتونستم باهاش کار کنم.جون هیچ تجربه ای تو کار با پروگرامر ندارم. هر چی روی read میزنم فقط چک ستینگ میزنه.آیا دو طرف کلیپس مثل هم عمل میکنه یا یک ظرف باید روی پایه صفر آی سی باید باشه؟؟کلا اگه یه توضیح گام به گام بدین ممنون میشم.

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
همکار عزیز با تشکر از راهنمائی های بی دریغ شما؛من پروگرامر مد نظر را به همراه کلیپس اون خریدم.درایورشم نصب کردم و نرم افزاری هم که شما زحمت کشیدین گذاشتین را هم نصب کردم.اما هنوز نتونستم باهاش کار کنم.جون هیچ تجربه ای تو کار با پروگرامر ندارم. هر چی روی read میزنم فقط چک ستینگ میزنه.آیا دو طرف کلیپس مثل هم عمل میکنه یا یک ظرف باید روی پایه صفر آی سی باید باشه؟؟کلا اگه یه توضیح گام به گام بدین ممنون میشم.

خواهش میکنم عزیز
قبل از هر چیز مطمئن بشید که درایور ها رو از پوشه CH341-Drivers نصب کرده باشید.
جامپر روی پروگرامر باید بین 1 و 2 باشه.
توی نرم افزار نوع اتصال رو SPI قرار بدید.
توی نرم افزار اول گزینه read ID رو بزنید که آی سی شناسایی بشه سپس Read IC رو بزنید تا آی سی رو بخونه.
قطعا جهت قرار دادن کلیپس مهم هست عکس جهت قرارگیری آی سی رو قرار میدم بر همین اساس شما کلیپس رو تنظیم کنید.

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
خواهش میکنم عزیز
قبل از هر چیز مطمئن بشید که درایور ها رو از پوشه CH341-Drivers نصب کرده باشید.
جامپر روی پروگرامر باید بین 1 و 2 باشه.
توی نرم افزار نوع اتصال رو SPI قرار بدید.
توی نرم افزار اول گزینه read ID رو بزنید که آی سی شناسایی بشه سپس Read IC رو بزنید تا آی سی رو بخونه.
قطعا جهت قرار دادن کلیپس مهم هست عکس جهت قرارگیری آی سی رو قرار میدم بر همین اساس شما کلیپس رو تنظیم کنید.
تمام موارد را انجام دادم اما بازم با این نرم افزار آی سی را باز نمیکنه. اما با نرم‌افزار پیشدفرض خودش ای سی را تونستم با راهنمایی های شما بخونم.البته هنوز موفق به پروگرام آی سی نشدم که احتمالا اون بخاطر مشکل در فایل باشه.

بالا