آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با سلام خدمت استاد عزیزم
درباره تشکیل کلاس خواستم پیشنهادی هم مطرح کنم
اینکه غیر از فایل ویدیویی و متنی که برای آموزش تدارک دیده میشه، خوبه که شرایطی فراهم بشه تا امکان پرسش زنده و آنلاین هم برای هنرجوها مهیا باشه زیرا اثری که در پرسش و پاسخ آنلاین و زنده هست در پاسخهای با تأخیر نیست ضمن اینکه لذت کلاس حضوری هم قابل لمس میشه.
مثلاً زمان مشخصی رو برای پرسش و پاسخ زنده معین کنین و قایل کلاس رو هم به صورت جداگانه قرار بدین.
حالا هر جور بزرگان صلاح بدونن

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
با سلام خدمت استاد عزیزم
درباره تشکیل کلاس خواستم پیشنهادی هم مطرح کنم
اینکه غیر از فایل ویدیویی و متنی که برای آموزش تدارک دیده میشه، خوبه که شرایطی فراهم بشه تا امکان پرسش زنده و آنلاین هم برای هنرجوها مهیا باشه زیرا اثری که در پرسش و پاسخ آنلاین و زنده هست در پاسخهای با تأخیر نیست ضمن اینکه لذت کلاس حضوری هم قابل لمس میشه.
مثلاً زمان مشخصی رو برای پرسش و پاسخ زنده معین کنین و قایل کلاس رو هم به صورت جداگانه قرار بدین.
حالا هر جور بزرگان صلاح بدونن

درود

اگه تشکیل جلسات آنلاین میسر بود بار بزرگی از دوشم برمیداشت .
چون لحن متفاوت کلام ، بار معنایی متفاوتی به جملات میده و کمک بسیار بزرگی در کوتاه شدن سخن و سرعت انتقال مفهوم داره و البته مزایای دیگری هم داره و منو از تایپ حجیم مطالب معاف میکنه و حجم تایپ بشدت افت میکنه .

ازآنجاکه برای کلاس ها ، چند روز گذشته ارتباط مستمر و تنگاتنگی با مسئولین محترم داشتم و حجم زیادی تایپ کردم ، دیشب برای اولین بار چشمم نقاط دور را هم بسیار تار و نامفهوم میدید درصورتیکه تابحال برای نقاط دور نیازی به عینک نداشتم .

در هر صورت اگه مدت زمان کوتاهی هم جلساتی بصورت آنلاین و زنده برگزار میشد کمک بسیار بزرگی برای من بود .

چون با محاوره حجم بسیار وسیعتری از اطلاعات منتقل میشه.
اما تابحال فرجی حاصل نشده .
البته امکانش هست ولی هزینه ها قابل تحمل نیست و دیگه سلام و احوالپرسی هم پول نیاز داره و پول ندی هر کسی جواب سلامو نمیده .

اما در این چند روز که با مشکلات سایت بیشتر آشنا شدم تازه درک میکنم که خلف وعده های قبلی بواسطه چه موانعی بوده که عمدتا هزینه های کلانی میطلبد و حقیقتا اینبار همگی مسئولین محترم سایت مصمم شدند با خسارت های قابل تحمل و با امید به نتیجه کلاس ها که قطعا موجب رونق چشمگیر نوبت های اینده خواهد شد زیان ها و بدهی های اولین دوره را تحمل فرمایند .
خصوصا که وعده کردم اولا چنانچه خسارت ها قابل تحمل نشد بابت اولین دوره بکلی از حق التدریس چشم پوشی کنم و ثانیا تا زمانیکه منتهی به سود نشده کلیه فعالیت های آموزشی خود را تعطیل و متوجه دوره های فعلی و آتی کنم .

البته خوشبختانه در شرایط فعلی کلیه فعالیت های آموزشی خودم بواسطه کرونا تعطیل شده و در ترم های آینده نیز تا بهبود شرایط مالی تعطیل میکنم

اما در خصوص جلسات زنده بنظر من کلاس ها و جلسات حضوری اتفاقا بزیان دانش پژوه و بدلایلی که اشاره کردم به نفع مدرس است خصوصا من که ذاتا کاری شروع کنم به قول آشنایان باید تا انتها برم و به موفقیت چشمگیری برسم و لذا در جلسات مجازی ناگزیر به ارضاء مخاطب و تایپ شبانه روزی هستم .

لذا جلسات آنلاین شدیدا بنفع من هست که ارزش یک جمله را برابر با چندین جمله مکتوب میسازد.

در هر صورت مسئولین محترم بیش از من مصمم به پیگیری این دوره و تهیه امکانات کاملتر هستند و تا در خونه خدا منو شرمنده کردن و امیدوارم شایسته اعتماد و پاسخگوی بزرگواری های ایشان باشم و جبران مافات با لطف شما سروران عزیزم میسر گردد. .

سپاس

آخرین ویرایش:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
استاد بابت زحمتی که میکشید بی انتها مدیونیم. اگه کمکی هم از دست بنده برمیاد خوشحال میشم در خدمتتون باشم. برای تایپ یا ویرایش متون و ... هم فکر میکنم بتونم کمک کنم.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام و ضمن تبریک سال جدید خدمت جناب نکویی و سایر همکاران در انجمن
این بهترین هدیه در آغاز سال جدید برای من و اعضا انجمن بود که این خبر رو شنیدیم
و تعجب میکنم اتفاق به این پر رنگی چرا جناب نکویی این اتفاق رو از طریق ایمیل برای تمام کاربران ارسال نکرید چرا تاپیک رو جز پیام های مهم قرار ندادید که بعد از ورود به انجمن کاربر به این ......

سلام و خسته نباشید.

تا جایی یادم هست تاپیک را به صورت مهم ایجاد کردم.

بزرگترین راه اطلاع رسانی ما کانال تلگرام انجمن هست که اخبار مهم و تاپیک های مهم آنجا قرار می گیرد. من همان روز در کانال تلگرام اطلاع رسانی کردم. لطفا حتما در کانال تلگرام انجمن عضو بشید که از رویدادهای مهم و تاپیک های خوب با خبر بشید.

من به پیشنهاد دوستان می خواستم مشاهده تاپیک رو اجباری کنم ولی دیدم چند تاپیک برای تازه واردها اجباری هست و با اضافه کردن این تاپیک این کاربران دچار سردرگمی میشن و پی در پی باید تاپیک های اجباری را ببینند و از طرفی شاید برای کاربران سایر بخش ها خوشایند نباشه. احساس کردم همان اطلاع رسانی که در تلگرام انجام شده کفایت میکنه.

قبل از ثبت نام چارت و محتوای آموزشی مشخص میشه فعلا فقط جهت اطلاع از تعداد افرادی هست که تمایل دارند شرکت کنند.

شیوه که فعلا عیر حضوری هست. من الآن یکسری اطلاعات کلی به شما میدم ولی ممکن هست که هنگام ثبت نام قطعی تغییر کنه و مطمئنا قبل از ثبت نام قطعی به جواب همه این سوالهاتون میرسید.

مثلا برگزاری دوره ها احتمالا به صورت فایل های ویدئویی خواهد بود که کیفیت HD دارند (البته بیت ریت و فرمت مناسب که در کنار کارایی حداقل حجم را داشته باشد) و قابل دانلود خواهند بود ویدئوها قفل گذاری شده و با لایسنس فقط روی یک سیستم (ویندوز) قابل مشاهده هستند. هر چند هیچ سیستم قفل گذاری در دنیا تا کنون 100 درصد تضمینی نبوده ولی این سیستم امنیت بالایی دارد البته افرادی که هزینه می کنند و دوره را می خرند در صورت پابلیک کردن دوره اولین کسی هستند که ضرر می کنند و از نظر شرعی هم حرام است.

برای هر دوره و هر سرفصل بخش و زیربخش هایی ایجاد خواهد شد که پرسش و پاسخ با استاد در مورد هر آموزش در بخش خودش صورت می گیرد و این بخش ها فقط برای ثبت نام کنندگان در دسترس می باشد.

هزینه دوره را خود استاد بعد از مشخص شدن تعداد افرادی که تمایل به شرکت دارند اعلام می کنند. تعداد دوره های مشخص نیست و بستگی به استقبال و درخواست کاربران برای دوره های بعدی دارد. هزینه دوره ها هم بسته به سطح دوره متفاوت است.

تهیه پوستر نیاز به هزینه دارد اگر همان پیام کانال تلگرامی ما را برای دوستان و همکاران خود فروارد کنید تعداد زیادی متوجه خواهند شد. و از آنجا که اطلاع رسانی های بعدی نیز در کانال تلگرام انجام می شود بهتر است عضو کانال شوند.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
تهیه پوستر نیاز به هزینه دارد اگر همان پیام کانال تلگرامی ما را برای دوستان و همکاران خود فروارد کنید تعداد زیادی متوجه خواهند شد. و از آنجا که اطلاع رسانی های بعدی نیز در کانال تلگرام انجام می شود بهتر است عضو کانال شوند.
لطفا آیدی کانال تلگرام رو بفرمایید. متشکرم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
استاد بابت زحمتی که میکشید بی انتها مدیونیم. اگه کمکی هم از دست بنده برمیاد خوشحال میشم در خدمتتون باشم. برای تایپ یا ویرایش متون و ... هم فکر میکنم بتونم کمک کنم.

درود

از لطف شما با تمام وجودم قدردانی میکنم
ولی متاسفانه نمیتونم کمک بگیرم و راهی نداره
باید جمله ها با دقت خودم تنظیم بشه ، خصوصا که حساسیت شدیدی دارم و حتی در تاپیک های انجمن باوجودیکه خودم تنظیم میکنم با اینحال بارها بررسی میکنم بنحوی نگارش شده باشه که حتی المقدور سوء برداشت نشه و خسارتی تحمیل نکنه .

اولین دوره خیلی دشواره و مطمئنم رمق منو میکشه ولی بعدا مشکلی نیست .
تا زمانیکه به موضوعی وارد نشی نمیتونی باور کنی چه حس و چه مشکلاتی داره ؟
درست و حسابی جر میده

یک ازمایش ساده برای تاپیک های معمولی که دغدغه معمولی داره تابحال دیدی چقدر پر دردسر هست .

حالا آزمایشاتی که قراره ملاک و مبنا قرار بگیره چه فشار روحی و جسمی وارد میکنه خصوصا که برای کاهش هزینه ها مجبورم خودم فیلمبرداری کنم .
خوشبختانه امور ادیت را آقای نکویی بعهده گرفتن ولی باید با نظارت من انجام بشه که بدلیل اختلاف مکانی که نمیتونم در زمان ادیت حاضر باشم لذا باید مطابق نظر و سلیقه غیابی من باشه و لذا باید نظرم تفهیم بشه و با استنباط از نظرم ادیت بشه که قطعا داستان میشه و آقای نکویی عزیز بابد منو تحمل کنه و بارها ادیت قبلی رو ادیت گنه .

چند روز گذشته برای پیدا کردن لوازم آزمایشاتی جستجو میکنم که در آموزشگاه استفاده میکردم و باوجودیکه بعنوان جواهرات فنی برام ارزش داشته ولی پیداش نمیکنم و در محل نگهداری همیشگی نیست چون فراموشکاری هم هر لحظه بیشتر و بدتر میشه و امیدوارم تهیه مجدد انها نیاز نباشه که دردسر بزرگی میشه و لذا به هر قیمتی شده باید پیداشون کنم که مطمئنم پیدا میکنم.

در جوانی این داشته ها را اساسا بعنوان امتیاز محسوب نمیکردیم و نمیدانستیم سلامت و قدرت فکری چقدر ارزشمنده و حالا که یکی یکی از دست میدیم ، ارزشمند میشه مخصوصا که گاهی دوست دارم چشامو زیر پا له کنم که اینقدر عذابم میده ولی اگه همینم نداشته باشم فاجعه هولناکی میشه و باید پاهارو قطع کنم‌ اگه مرتکب این اشتباه بشه.

خلاصه طراوت جوانی بره همه توانایی ها رو با خودش میبره.
از جوانی خود خوب استفاده کنید و قدر امتیازات جوانی را بدانید ولی میدونم مثل من توجهی نمیکنید .

سپاس

آخرین ویرایش:

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
با عرض سلام و درود خدمت استاد عزیزم آقای غزال ،با عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و خوشبختی برای همه
ابتدا می خواستم که بابت این آموزشها پیشاپیش تشکر کنم و آرزوی موفقیت داشته باشم برای شما استاد عزیز و همه اونهایی که تو مسیر آموزش الکترونیک زحمت زیادی کشیدند ومی کشند،واینکه یه خواهشی داشته باشم از شما استاد عزیز که اگه ممکن بود تا جایی که امکانش هست از مثالهای عملی استفاده کنین که بیشتر ماندگار و قابل لمس باشه.
در انتها بازم تشکر میکنم از همه اونایی که واقعا نیتشون خیره و صادقانه و دلسوزانه تو این مسیر قدم میگذارند.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
با عرض سلام و درود خدمت استاد عزیزم آقای غزال ،با عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و خوشبختی برای همه
ابتدا می خواستم که بابت این آموزشها پیشاپیش تشکر کنم و آرزوی موفقیت داشته باشم برای شما استاد عزیز و همه اونهایی که تو مسیر آموزش الکترونیک زحمت زیادی کشیدند ومی کشند،واینکه یه خواهشی داشته باشم از شما استاد عزیز که اگه ممکن بود تا جایی که امکانش هست از مثالهای عملی استفاده کنین که بیشتر ماندگار و قابل لمس باشه.
در انتها بازم تشکر میکنم از همه اونایی که واقعا نیتشون خیره و صادقانه و دلسوزانه تو این مسیر قدم میگذارند.

درود

متوجه نشدم
منظورتون اینه که در جریان تدریس مثال بزنم یا موضوع دیگری مورد نظرتون هست ؟

سپاس

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
به هر حال بنده برای هر نوع کمکی که شما صلاح بدونین و ازم بر بیاد آماده هستم تا شاید منم بتونم سهمی در این کار ماندگار داشته باشم و گوشه ای از دینی که به گردن دارم رو ادا کنم.
راستی اگه ممکنه لوازم و قطعاتی که برای اجرای آزمایشات و در مسیر آموزش بهش نیاز داریم رو اعلام بفرمایید تا به مرور زمان تهیه کنیم. با این شرایط تعطیلی بازارها و وضعیت کرونایی کشور و اینکه ما در شهرستان زندگی میکنیم، تهیه ابزار ها و قطعات ممکنه طول بکشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا