آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی جهت خرید هویه هوای گرم

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
با تشکر از همه دوستان.بالاخره هفته قبل گرداک ۹۵۲ را خریدم و چندبار هم باهاش کارم راه افتاده.
البته من خیلی هم بی تجربه نیستم تو‌کار با هیتر و قبلا چندباری باهاش کار کردم.اما یه مشکلی که دارم اینه یکی از همکاران یه هیتر همین مدل داره اما شدت بادش خیلی بیشتر از هیتر منه.مثلا وقتی رو باد درجه آخر میذاره لحیم های آب شده را به اطرف میپاشه.اما مال من‌اینطور نیست. نظر دوستان در این‌مورد چی هست؟؟

Mg_rad

کاربر
2016-07-19
3
1
با سلام. توضیحاتی که اساتید فرمودند خیلی خوب بود به درد منم خورد ممنون از همگی..
دوست من اگه برای هزینه اش مشکل داری میتونی با یه پمپ اکواریوم و هویه خودت این وسیله رو درست کنی من که دارم از هیترم که خیلی ارزون دراومد برام لذت میبرم... واسه ساختنش میتونی روش ساختنش که بسیار بسیار ساده هست رو تو کانال diyelectronicتو رسانه اینستاگرا ببینی.......

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود ///دوست گرامی اگر بتونید هیتر لوکی 852dپیدا کنید خیلی عالی هستش من الان 15 ساله دارم ازش استفاده میکنم حتی المنت هم خراب نکرده ....سال 83یا84بود که تازه وارد بازار شده بود من 130 تومن خریدم پول 2تا سکه:nightmare:

G3ntleMan

کاربر
2019-10-12
6
4
32
سلام دوستان.
بنده از یکی شنیدم که هیتر های امثال Gordak یا KADA دمای 480 واقعی تولید نمیکنند. مارک هایی مثل یاکسون بهتر هستن.
دیگه راست و دروغش رو دقیق نمیدونم اما خودم هیتر KADA دارم. هرچند از کیفیتش راضی هستم اما دماش نسبت به Quick 700 کمتره. با دما و باد مشابه کوئیک 700 یک ای سی 8 پایه رو توی 5 ثانیه در میاره اما با KADA 2018+ باید حداقل 12-13 ثانیه نگهدارم. هرچند قیمت کوئیک 700 هم حدودا 2 برابر Kada 2018 هست.

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
در مورد باد هیتر های
Gordak952
بر اساس تجربه ای که دارم بعضی از مدلها به صورت فابریک دارای باد بیشتری نسبت به هم نوعانشان هستند چون خود بنده سه عدد هیتر دارم که دو عدد ان
Gordak952است که یکی از انها از اول بادش شدید تر از دومی است اما درمورد کوئیک 700 واقعا از
Gordak952 بهتر است ولی دو عیب نسبت به ان دارد یک قیمت بالای دستگاه ولوازم جانبی ان نسبت به Gordak952 است وعیوبی که به ان می افتد کمی پیچیده تر از Gordak952 است ولی در کل این دو مدل واقعا یکی از بهترین هیتر های موجود در بازار ایران است من به دلیل داشتن هردو انها ازانها راضی هستم

بالا