آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: کیفیت قلع کش ایرانی RESA چگونه است ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
با سلام به دوستان
قلع کش ژاپنی گات داشتم که 5 سال دوام آورد و بالاخره تسلیم سرنوشت شد و بدنه اش پوسید و فنرش در رفت .
حالا می خواهم قلع کش جدید بخرم ، تو ایرانی ها قلع کش RESA را دیدم ، ولی نمی دانم کیفیت آن چگونه است ؟
لطفا دوستان جهت خرید کردن قلع کش راهنمایی فرمایند .
دوستانی هم که قلع کش RESA مصرف کرده اند ، بفرمایند که چگونه است ؟

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,164
تهران- تهران پارس
با سلام به دوستان
قلع کش ژاپنی گات داشتم که 5 سال دوام آورد و بالاخره تسلیم سرنوشت شد و بدنه اش پوسید و فنرش در رفت .
حالا می خواهم قلع کش جدید بخرم ، تو ایرانی ها قلع کش RESA را دیدم ، ولی نمی دانم کیفیت آن چگونه است ؟
لطفا دوستان جهت خرید کردن قلع کش راهنمایی فرمایند .
دوستانی هم که قلع کش RESA مصرف کرده اند ، بفرمایند که چگونه است ؟
با سلام:
شما و تمام کاربران عزیز اگر از هر نوع قلع کش استفاده می کنید، سعی کنید ازیک لوله سلیکونی ارتجایی به طول 3 سانتی متر که تقریبا هم قطر لوله سر قلع کش است استفاده نمائید. این کار سبب می شود، هم قلع راحت تر از بورد کشیده می شود و هم سر پلاستیکی قلع کش بخاطر نداشتن ارتباط با حرارت مستقیم، چندین سال عمر می کند. این کالا با نام لوله سلیکونی در فروشگاه های اینترنتی موجود است.

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود ، هنوز قلع کش نگرفتم ولی برای اینکه از کالای ایرانی حمایت کنم ، منتظرم ببینم کیفیت این قلع کش به قیمتش می ارزد ؟ یا نه ؟

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
درود ، هنوز قلع کش نگرفتم ولی برای اینکه از کالای ایرانی حمایت کنم ، منتظرم ببینم کیفیت این قلع کش به قیمتش می ارزد ؟ یا نه ؟

این که میخوای از کالا و کارگر ایرانی حمایت کنی خیلی عالیه. حتی اگه کمی کیفیتش پایین تر و یا قیمتش بالاتر باشه بازهم ارزشش رو داره که این کار رو بکنی. پس بسم الله

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
من هویه هاش استفاده کردم واقعا هم المنت هم نوک عالی دارند. قیمت بسیار مناسبه و از نظر من از goot بهتره
قلع کش شبیه پروسکیت است
خوبه نسبت به قیمت
از نظر خود من بهترین قلع کش گووت می باشد

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
بهتر بود يه تصوير از قلع كش مورد بحث پست يك الصاق ميشد
آخه اسم شركت كه نشد تاپيك
شايد اون شركت ده مدل قلع كش داده بيرون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
با سلام:
شما و تمام کاربران عزیز اگر از هر نوع قلع کش استفاده می کنید، سعی کنید ازیک لوله سلیکونی ارتجایی به طول 3 سانتی متر که تقریبا هم قطر لوله سر قلع کش است استفاده نمائید. این کار سبب می شود، هم قلع راحت تر از بورد کشیده می شود و هم سر پلاستیکی قلع کش بخاطر نداشتن ارتباط با حرارت مستقیم، چندین سال عمر می کند. این کالا با نام لوله سلیکونی در فروشگاه های اینترنتی موجود است.

جناب تحيري ميشه لطف كنيد يه تصوير از اون لوله سيليكوني بزاريد و نحوه استفاده؟
يا يه لينك از صفحه فروشگاه

من چند مورد سري هاي ده سانتي قابل برش به نام سري قابل تعويض قلع كش ديدم در فروشگاهها منظورتون همونه؟
كلا اون مدل نرم و مثل ژله است من اصلا نفهميدم چطور بايد استفاده بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,164
تهران- تهران پارس
جناب تحيري ميشه لطف كنيد يه تصوير از اون لوله سيليكوني بزاريد و نحوه استفاده؟
يا يه لينك از صفحه فروشگاه

من چند مورد سري هاي ده سانتي قابل برش به نام سري قابل تعويض قلع كش ديدم در فروشگاهها منظورتون همونه؟
كلا اون مدل نرم و مثل ژله است من اصلا نفهميدم چطور بايد استفاده بشه
با سلام:
یک لوله تو خالی نرم و ژله ای درست مشاهده کردید. این لوله را که قطر داخلی آن حدودا با قطر خارجی قلع کش یک اندازه است حدود 3 سانت ببرید و لوله لاستیکی بریده شده را در داخل قطر خارجی قلع کشقرار دهید. بطوریکه حدود 3 میلی متر سر لوله لاستیکی از سر لوله قلع کش بیرون باشد. چون نوک قلع کش جدید پس از نصب لوله ژله ای و قابل ارتجاع شده است، راه خروج هوای بیرونی را کاملا می بندد و قلع ذوب شده براحتی وارد قلع کش می شود و چون با نوک اصلی قلع کش در تماس نیست، در نتیجه این قلع کش دیر تر خراب می شود و از راندمان کاری بالاتری نسبت به گذشته برخوردار است.

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
با سلام:
یک لوله تو خالی نرم و ژله ای درست مشاهده کردید. این لوله را که قطر داخلی آن حدودا با قطر خارجی قلع کش یک اندازه است حدود 3 سانت ببرید و لوله لاستیکی بریده شده را در داخل قطر خارجی قلع کشقرار دهید. بطوریکه حدود 3 میلی متر سر لوله لاستیکی از سر لوله قلع کش بیرون باشد. چون نوک قلع کش جدید پس از نصب لوله ژله ای و قابل ارتجاع شده است، راه خروج هوای بیرونی را کاملا می بندد و قلع ذوب شده براحتی وارد قلع کش می شود و چون با نوک اصلی قلع کش در تماس نیست، در نتیجه این قلع کش دیر تر خراب می شود و از راندمان کاری بالاتری نسبت به گذشته برخوردار است.

با تشكر از شما من 3 سانت از سري هاي قابل تعويض لحيم كش را بريدم و بروي سري قبلي كشيدم قدرت مكش تا نزديك دو برابر رتقا پيدا كرد
بسيار ممنون

فقط مشكل اينه كه وقتي نوك هويه موقع كار با سري جديد قلع كش جايگزين شده تماس پيدا ميكنه بوي بسيار بد پلاستيك سوخته ايجاد ميشه ! مثل وقتي كه دسته قابلمه روي اجاق گاز مي سوزه !
اون بو تا مدتها توي محيط باقي ميمونه و قابل تحمل نيست
جالبه سري قبلي خود لحيم كش اصلا موقع اتصال با نوك هويه نه ذوب ميشه و نه بو ميده

بالا