آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: پک شابلون حرارت مستقیم لپ تاپ

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
سلام دوست عزیز
من نیاز به پک شابلون حرارت مستقیم لپ تاپ دارم. می خوام چیپ های جدید رو هم داشته باشه ممنون میشم اگه کسی داره بهم بگه یه قیمت بدی

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
به نظر بنده ،اگه شابلون حرارت غیر مستقیم بگیری هم بهتره هم باصرفه تره .چرا که شابلون های حرارت مستقیم بعد از یه مدت بخاطر حرارت دیدن ،تاب بر می دارن و مجبور هستید دوباره تهیه کنید ولی شابلون های حرارت غیر مستقیم عمر بیشتری دارند و تقریبا می شه گفت مادام العمر براتون کار می کنند .بفرمائید کدوم شهر تشریف دارید تا چگونگی تهیه اش رو براتون پیام خصوصی کنم .
موفق باشید .

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
همون مستقیم رو هم بگیری میتونی استفاده کنی یعنی بعد از ریختن بال روی شابلون حرارت مستقیم شابلون رو برداری من خودم از همین روش استفاده میکنم و شابلونم تا الان خم هم به ابرو نیورده مال خودم هم حرارت مستقیمه خواستی بگو تا راهنمایت کنم

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
همون مستقیم رو هم بگیری میتونی استفاده کنی یعنی بعد از ریختن بال روی شابلون حرارت مستقیم شابلون رو برداری من خودم از همین روش استفاده میکنم و شابلونم تا الان خم هم به ابرو نیورده مال خودم هم حرارت مستقیمه خواستی بگو تا راهنمایت کنم

همکار گرامی
شما از چه نوع فیکسچری استفاده می کنید ؟منظورم اینه با توجه به نوع شابلون حرارت مستقیم که روی چیپ قرار می گیره آیا حین برداشتن شابلون ،توپ ها جابجا نمی شن ؟

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام دوست و همکار عزیز شابل من هم از همین شابلون ورقه ای حرارت مستقیم هست که یه فیکسچر دوپایه که یه فنر هم وسطشه هست [hide]ولی من موقعی که بال ها رو ریختم روی شابلن چیپ رو از فیکسچر خارج میکنم و بعد روی یک لایه چسب آلمینیوی میزارم که برای حرارت دادن طراحی شده و سر چیپ رو میچسبونم به چسب و بعد یک تیکه mdf رو میزارم در یکی از اضلاع چیپ و با نوک پنس اضلاع دریکه شابلون رو بر میدارم فقط حواستون باشه فلکس خوب استفاده کنید و خیلی کم سطح چیپ رو فلکس بزنید چون موقع جوش خوردن ممکنه بال ها رو به سمت همذیگه بکشه و با خود BGA بال ها رو به سطح چیپ جوش بدید نه با هیتر معمولی [/hide]

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام دوست و همکار عزیز شابل من هم از همین شابلون ورقه ای حرارت مستقیم هست که یه فیکسچر دوپایه که یه فنر هم وسطشه هست hidden content may not be quoted
سلام اگر ممکنه یک فیلم از کار خودتون بگذارید تشکر

afagh_elect

کاربر
2014-09-30
37
27
سلام دوستان
از همه شما بابت راهنمای هاتون ممنونم من بیشتر به کارم حرارت مستقیم میاد اگه کسی قیمت مناسب داره بگه درضمن از کجا جدید و قدیمشو متوجه شم یعنی چطوری بدونم که شابلونهای جدیدم توش داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahidati

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
همکار عزیز شابلون پی بردن به جدید یا قدیمش بیشتر تجربی هست من خودم یه پک دارم که تا الان نیازم رو به طور کامل برآورده کرده

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام دوستان
از همه شما بابت راهنمای هاتون ممنونم من بیشتر به کارم حرارت مستقیم میاد اگه کسی قیمت مناسب داره بگه درضمن از کجا جدید و قدیمشو متوجه شم یعنی چطوری بدونم که شابلونهای جدیدم توش داره

دوست خوبم
شماره چیپ ها روی شابلون ها نوشته می شه ،شما می تونید یه لیست از چیپ های جدید مورد استفاده در لپ تاپ ها رو تهیه کنید و از روی لیست تشخیص بدبد که شابلون مورد نظرتون داخل پک هست یا خیر.در ضمن برای چیپ های جدید ،اگه شابلون چیپ مورد نظر رو نداشتید می تونید از شابلون های یونیورسال موجود داخل پک هم استفاده کنید .
موفق باشید .

بالا