آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش تصويري نحوه استفاده از نرم افزار Winrar براي فشرده کردن فايل ها و آپلود راحت تر آنها در انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR

سلام

در اين آموزش ياد مي گيريد چگونه يک فايل را بوسيله نرم افزار Winrar فشرده کنيد .

چگونه فايل ها را به چند پارت تقسيم کنيد .

و فايل هاي فشرده شده را از حالت فشرده خارج کنيد .

How to USE Winrar

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

احمد رستمی

کاربر
2013-11-09
39
84
با سلام
من یه مشکل با نرم افزار winrar دارم من این نرم افزار را نصب دارم ولی هر فایلی که تو سیستم من به نام winrar هست شکلش مانند WINRAR نیست و قابل تشخیص نیست اما وقتی اون فایل را باز میکنم فایل WINRAR هست .تو تصویر زیر که گذاشتم یکی از فایل ها که تو WINRAR قرار داره با دایره قرمز مشخص کردم ولی شکلش WINRAR نیست .علت چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13867032301.jpg

محمد عمر

کاربر
2014-12-03
2
11
shiraz
حل مشکل باز شدن تمام برنامه ها با یک برنامه خاص

این مشکل برای خیلی ها اتفاق افتاده که بعد از اینکه یک برنامه رو مثلا میخواستن با نرم افزار آکروبات ریدر اجرا کنند ، کل برنامه ها و نرم افزاهاشون تغییر شکل دادن و با همون نرم افزار اجرا میشدن.
در ادامه نرم افزار کم حجم و البته کاربردی رو برای دانلود قرار دادم که میتونه مشکل باز شدن تمام برنامه هاتون با یک نرم افزار رو حل کنه.​

نرم افزار مدنظر rstassociations هست که حجم اون فقط ۴۰۰ کیلو بایت هست و از لینک زیر میتونید دانلودش کنید.

حجم : ۴۰۰ Kb

بعد از نصب این نرم افزار با کلیک بر روی گزینه ای Tous که در سمت راست و بالای صفحه نرم افزار وجود داره ، تیک تمام موارد موجود در صفحه زده میشه و بعد از اون دکمه Restaurer در سمت راست و پائین کلیک کنید. سپس سیستمتون رو ریستارت کنید.​
مطمئنا مشکل قبل رو نخواهید داشت. سوالی در خصوص این برنامه داشتید در نظرهای همین مطلب ارسال کنید تا به اونها پاسخ داده بشه.​
استفاده از این برنامه برای حل مشکل اجرای تمام برنامه ها با یک برنامه خاص امتحان شده هست و صد در صد جواب میده.​
موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا