آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: لباسشویی ال حی ۸ کیلویی اینورتر ، بدون لباس متورش میچرخه ولی با سنگین شدن قدرت چرخش نداره

Mandnz

کاربر vip
کاربر
2020-02-09
30
58
36
کرمان.جیرفت
مشکل برد لباسشویی که متورش بدون لباس قشنگ کار میکنه ولی با لباس زور میزنه و نمیتونه چیه .با برد دیگه امتحان کردم مشکل از تاکو متور وسیم کشی نبود ..

خازن های تغذیه همگی سالم هستند .ولتاژها نرمال

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
پاسخ : لباسشویی ال حی ۸ کیلویی اینورتر ، بدون لباس متورش میچرخه ولی با سنگین شدن قدرت چرخش نداره .با برد دیگه امتحان کردم مشکل از موتور وسیم کشی و تاکو نیست .خازن های تغذیه بخش فشار قوی دن ظعیف تست در

مشکل برد لباسشویی که متورش بدون لباس قشنگ کار میکنه ولی با لباس زور میزنه و نمیتونه چیه .با برد دیگه امتحان کردم مشکل از تاکو متور وسیم کشی نبود ..

سلام
از سلامت بلبرینگ ها و رول بلبرینگ ها اطمینان دارید ؟
آیا آبکش گردان با دست به راحتی میچرخه ؟
تسمه رو چک کنید بیش از انداره سفت نباشه .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

دوست عزیز عنوان شما را کمی اصلاح کردم ولی هنوزم نیاز به اصلاح دارد. لطفا از امضای من قوانین نحوه نوشتن عنوان صحیح را مطالعه کنید. اول اینکه نباید همه متن سوال خود را در عنوان بنویسید و اونجا باید در حد چند کلمه مشخص کنید مشکل چیست و توضیحات تکمیلی در متن تاپیک باید باشد. از طرفی نوشتن مدل دقیق ماشین لباسشویی اجباریست که شما فقط نوشتید 8 کیلویی. 10 مدل 8 کیلویی داریم! حتی نوشتن پسوند و پیشوند مدل هم اجباریست.

بالا