آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در خروجی صدا در GA-945PL-S3P

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و تبریک عید سعید فطر به تمامی همکاران و دوستان گرامی
بنده به مشکل عجیبی برخورد کردم.وقتی فیس اسپیکر رو به قسمت سبز رنگ پشت کیس وصل میکنم مشکل صدا ندارم و صدا خارج میشه ولی زمانی که فیش هدفون رو به قسمت مشکی پشت کیس وصل میکنم از هدفون هیچگونه صدایی ندارم درصورتی که قبلا اینطور نبوده.درضمن زمانی که فیش اسپیکر رو جدا و فیش هدفون رو به قسمت سبز رنگ وصل میکنم از هدفون صدا دارم لطفاً راهنمایی بفرمایید چطور مشکل حل کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: h.nemati

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
پاسخ : مشکل در خروجی صدا در ویندوز7

درایور مربوط به چیپست صدا را نصب کنید تا بتونید از تمام امکانات چیپ صدا بهره ببرید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

درایور مربوط به چیپست صدا را نصب کنید تا بتونید از تمام امکانات چیپ صدا بهره ببرید .

با سلام
درایورهای چیپست نصب کردم ولی باز هم مشکل حل نشد.مادربرد گیگابایت GA-945PL-S3P هست.لطفاً راهنمایی بفرمایید تا مشکلم حل بشه تا مجبور به نصب دوباره ویندوز نباشم.درضمن ویندوزم 7 هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

babak_kish

کاربر
2014-04-12
3
3

کرت صدا را یکبار کلا حذف کنید ری استارت کنید مجداد کارت صدا را نصب کنید احتمالش هست درایور اشتباه نصب شده باشه از سایت گیگا دذایور کارت صدای مادربرد خودتون را بگیرید

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

کرت صدا را یکبار کلا حذف کنید ری استارت کنید مجداد کارت صدا را نصب کنید احتمالش هست درایور اشتباه نصب شده باشه از سایت گیگا دذایور کارت صدای مادربرد خودتون را بگیرید

باز هم مشکل حل نشد.فیش های پشت کیس فقط فیش سبز رنگ فعال هست یعنی وقتی اسپیکر و هدفون به فیش سبز رنگ وصل میکنم صدا دارم چطور میتونم به فرض فیش مشکی رو فعال کنم و از اون به عنوان هدفون استفاده کنم؟با تشکر از همگی

آخرین ویرایش:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan

باسلام و خسته نباشید
آیا شما قبل ازنصب ویندوز این مشکل را داشتین؟(اگه نه)!؟
یکبار اکس پی نصب کنید ببینید آیا مشکل پابرجاست؟

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

باسلام و خسته نباشید
آیا شما قبل ازنصب ویندوز این مشکل را داشتین؟(اگه نه)!؟
یکبار اکس پی نصب کنید ببینید آیا مشکل پابرجاست؟

نه قبلاً اینجور مشکلی نداشتم.الان فقط فیش سبز رنگ پشت کیس فعال هست فیش های دیگه فعال نیستن.چطور فعال کنم با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران

توی کنترل پنل قسمت SOUND رو باز کنید .در قسمت PLAYBACK روی CONFIGURE کلیک کنید و 5.1 رو انتخاب کنید تا جک های دیگه هم فعال شوند .

• Like

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

توی کنترل پنل قسمت SOUND رو باز کنید .در قسمت PLAYBACK روی CONFIGURE کلیک کنید و 5.1 رو انتخاب کنید تا جک های دیگه هم فعال شوند .

تو عکس شماره 1 کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ وقتی speakers رو انتخاب میکنم و گزینه CONFIGURE میزنم عکس شماره2 میاد که اونجا هم نمیدونم چی باید بزنم؟

40.jpg

41.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران

تو عکس شماره 1 کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ وقتی speakers رو انتخاب میکنم و گزینه CONFIGURE میزنم عکس شماره2 میاد که اونجا هم نمیدونم چی باید بزنم؟

40.jpg

41.jpg

عرض کردم خدمت شما 5.1 SURROND رو انتخاب کنید .

• Like
بالا