آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور گرین 335w

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
با سلام ،پاور گرین ۳۳۵دارم که روشن نمی شود ،روی خازن صافی ولتاژ دارم ،خروجی هیچ ولتاژی نیست ،چطور می تونم تشخیص بدهم ایراد مربوط به ای سی ۸ پایه هستش یا ترانزیستورهای q9 یا q12 ?

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
درود همکار گرامی
پاور گرین رو ابتدا حتما ولتاژvss5 رو یا سیم سبز رو چک کن باید دقیق بدون افت 5 ولت باشه
حتی بعد سوییچ هم بناید افت کنه که این اینصورت باید خازن های مربوطش رو عوض کنی حتما مخصوصا خازن 1000 میکرو رو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadiddd

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
سلام دوست عزیز ،پاور اصلا هیچ خروجی نداره ،با توجه به مطالب بقیه دوستان ،پایه های ۲،۳ را وصل کردم و پاور را روشن کردم ،ولی هیچ ولتاژی توی خروجی نداشتم ،با توجه به راهنمایی شما ،خازنها را عوض می کنم و اطلاع می دهم ،

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
دوست عزیز باسلام ،خازنهای ۱۰۰۰ میکرو ۱۰ ولت را عوض کردم ولی همچنان هیچ ولتاژی در خروجی و سیم سبز ندارم، لطفا بیشتر راهنمایی فرمایید ،با تشکر

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
vip
2013-06-26
2,425
1,779
درودبطوردقیق ولت گیری کنید.دقت کنید خازنی به مشکل نخورده باشه عجله نکنید بادقت وحوصله بررسی کنید.

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام دوست عزیز ،پاور اصلا هیچ خروجی نداره ،با توجه به مطالب بقیه دوستان ،پایه های ۲،۳ را وصل کردم و پاور را روشن کردم ،ولی هیچ ولتاژی توی خروجی نداشتم ،با توجه به راهنمایی شما ،خازنها را عوض می کنم و اطلاع می دهم ،
دوست عزیز سلام

وقتی فیوز میسوزونی یعنی فت های بخش ورودی چاپر اصلی سوختن یا بعد از تعویض بازم میسوزنن یعنی راه انداز یا درایور این فت ها وترانزیستور قدرت هم خرابه
منظورم از آۀی سی درایور مسیر گیت فت ورودی 220 رو چک کن ببین به درایور ترانزیستوری میره یا به آی سی pwm هر کدوم بود با دقت هم عوض وهم برسی کامل زنر ها وخازن های کوچکشون رو بکن
عکس بزرای بهتر مشخص میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadiddd

رضاشیخ

کاربر
2017-07-29
10
9
تهران
سلام ببینید ولتاژ به آی سی میرسه اگه میرسه

۱. ترانزیستور

۲. دیود هیت سینگ دوم