آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سایتهای خارجی برای حق عضویت و فروش فایل دلار میخواهند راه حل چیست

bamsi

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-05
63
161
من به کسب علم بسیار علاقه مندم و برای رسیدن به هدفم هرکاری که توانایی آنرا داشته باشم انجام میدم و خیلی وقتها نیازم با اینترنت براورده میشود و پر واضح است که نیاز علمی ما را سایتهای ایرانی براورده نمی کنند پس باید دست به دامن خارجی ها شد و انها هم مثل خیلی از سایتهای ایرانی پولی هستند و حق عضویت میخواهند و برای محصولات علمی انها باید دلار پرداخت کرد و من نمیتوانم با کارت بانکی ایرانی از این سایتها خرید کنم یا در تالار گفتمان آنها عضو شوم .شما از چه راه حلی استفاده میکنید لطفا راهنمایی کنید

drop by drop of ink make thousands of people think قطره قطره جوهر (قلم دانشمندان) به هزاران نفر انگیزه تفکر میدهد
یا حسین مظلوم

بهترین صدقه آموزش علم است مولا علی
پاداش مجاهد شهید بیشتر از انسان پاکدامن نیست و نزدیک است که شخص عفیف فرشته ای از فرشتگان شود.نهج البلاغه ترجمه فیض الاسلام حکمت 466

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
من به کسب علم بسیار علاقه مندم و برای رسیدن به هدفم هرکاری که توانایی آنرا داشته باشم انجام میدم و خیلی وقتها نیازم با اینترنت براورده میشود و پر واضح است که نیاز علمی ما را سایتهای ایرانی براورده نمی کنند پس باید دست به دامن خارجی ها شد و انها هم مثل خیلی از سایتهای ایرانی پولی هستند و حق عضویت میخواهند و برای محصولات علمی انها باید دلار پرداخت کرد و من نمیتوانم با کارت بانکی ایرانی از این سایتها خرید کنم یا در تالار گفتمان آنها عضو شوم .شما از چه راه حلی استفاده میکنید لطفا راهنمایی کنید

drop by drop of ink make thousands of people think قطره قطره جوهر (قلم دانشمندان) به هزاران نفر انگیزه تفکر میدهد
یا حسین مظلوم

پاداش مجاهد شهید بیشتر از انسان پاکدامن نیست و نزدیک است که شخص عفیف فرشته ای از فرشتگان شود.نهج البلاغه ترجمه فیض الاسلام حکمت 466

دوست بزرگوار با درود و عرض ادب
آیا همانگونه که به کسب علم علاقمند می باشید به انتقال اون هم ذره ای علاقه مند میباشید ؟
قطعا در این رابطه به خوبی میتوانیم به گوشه کوچکی از سخنان مولا و رسولمان عمل کرده باشیم و مانند آنان باشیم و سنت و دین خود را به اطرافیان و اجتماع ادا نماییم
بخشی از قدرت و عظمت پروردگار مهربان در اساتید مهربان این انجمن خلاصه گردیده همان گونه که شاهد هستیم و میبینیم چطور خالصانه و به رایگان بدون کوچکترین چشم داشت علمشان را در اختیار همگان گذاشته اند طوری که انگشت به دهان میمانیم

امیدوارم از شما و دانش شما نیز همچون دیگر اساتید بیشتر بتوانیم بهره بگیریم
همانگونه که در امضاء خودتان نیز به زیبایی به این نکته مهم اشاره فرمودید و واقعا لذت بردم و بهره مند گشتم
متاسفانه برخی اشخاص ( البته در این انجمن بسیار اندک میباشند ) فقط مصرف کننده میباشند
یعنی هیچ خیر و سودی به احدی نمیرسانند حتی حاضر نیستند از کوچکترین هنر و اطلاعات خودشان هم برای کمک به دیگری ایتفاده نمایند
اس

واقعا تاسف بار میباشد که حتی کافران و یهودیان اینگونه نیستند ولی در جامعه ما فراوان میباشند

در پناه مولایم شاد و پیروز و روزی رسان به دیگران باشید
در انتظار انتقال تجربیات ارزنده شما بزرگوار محترم نیز میباشیم و دنبال کننده پستهای پرمحتوای شما

یا حق

sajad m2

کاربر
2010-12-03
187
182

یا حسین مظلوم

این سایت ها کارت رو راه میندازن
پیشنهاد من پرفکت مانی هست!
ولی سایت های زیادی تو این ضمینه فعال هستند
این سایت معتبر هست بزن رو :71000000:

سایت پی ۹۸
اکثر سایت های خارجی از مستر کارت و ویزا کارت و پی پال استفاده میکنند

اگر جایی مشکل داشتی بفر ما تا راهنمایی کنم

پیوست‌ها

• 185.6 کیلوبایت بازدیدها: 184
آخرین ویرایش:

bamsi

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-05
63
161
آیا همانگونه که به کسب علم علاقمند می باشید به انتقال اون هم ذره ای علاقه مند میباشید ؟
قطعا در این رابطه به خوبی میتوانیم به گوشه کوچکی از سخنان مولا و رسولمان عمل کرده باشیم و مانند آنان باشیم و سنت و دین خود را به اطرافیان و اجتماع ادا نماییم
بخشی از قدرت و عظمت پروردگار مهربان در اساتید مهربان این انجمن خلاصه گردیده همان گونه که شاهد هستیم و میبینیم چطور خالصانه و به رایگان بدون کوچکترین چشم داشت علمشان را در اختیار همگان گذاشته اند طوری که انگشت به دهان میمانیم

همانگونه که در امضاء خودتان نیز به زیبایی به این نکته مهم اشاره فرمودید و واقعا لذت بردم و بهره مند گشتم
متاسفانه برخی اشخاص ( البته در این انجمن بسیار اندک میباشند ) فقط مصرف کننده میباشند
یعنی هیچ خیر و سودی به احدی نمیرسانند حتی حاضر نیستند از کوچکترین هنر و اطلاعات خودشان هم برای کمک به دیگری ایتفاده نمایند
اس

واقعا تاسف بار میباشد که حتی کافران و یهودیان اینگونه نیستند ولی در جامعه ما فراوان میباشند

در انتظار انتقال تجربیات ارزنده شما بزرگوار محترم نیز میباشیم و دنبال کننده پستهای پرمحتوای شما

یا حق
سلام بر استاد بزرگوار
حقیقتا من هم روزی از اینکه کسی بهتر از من باشد میترسیدم و این بخاطر جوی بود که محیط اطرافم را تحت شعاع قرار داده بود و لی از وقتیکه با قران و عترت اشنا شدم کم کم این احساس در حال ضعیف و ضعیفتر شدن است و اکنون بسیار تمایل دارم تا انچه که خداوند به من اموخته (که در قیاس بامرزها لا یتناهی علم صفر هم محسوب نمیشود) اعم از علوم حسی و عینی مانند الکترونیک و نجوم و فیزیک و چه و چه وچه ...تا علوم ذهنی و ماورایی و الهی به دیگران انتقال بدم و از اینکه در این تالار گفتمان یعنی irantk عضو شدم, و سخاوت شما دوستان را در این راه مشاهده کردم نه تنها راغب تر بلکه قدرتمند تر نیز قدم بر میدارم. روزی به شخصی ارزویم را گفتم و آن آرزو چه بود ؟این بود که گفتم "میخواهم در الکترونیک به جایی برسم که دکتر لطیفی مشتاق ملاقات با من بشن " و اون شخص جواب داد"الکترونیک مال امریکاییهاس و ما هرگز نمیتونیم قدمی در این حوزه برداریم" و این حرف قبل از اینکه مرا مایوس کند بیشتر لج مرا در اورد و من مصمم تر شدم.اگر سرمایه ای بدست من برسد بطور حتم آنرا در راه اشاعه علم الکترونیک در میان هموطنان عزیزم که از هر نظر مورد کم لطفی جهانیان قرار گرفته اند صرف میکنم. انشاء الله
drop by drop of ink make thousands of people think علم اول و اخر نزد علی و اولادش طاهرینش هست و با سخاوتی که این خاندان کریم دارند کافی است که به آنها متوسل بشیم.یا علی

آخرین ویرایش:

izeh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-09
301
281

اس

یا حق

خوب الان این پاسخی که شما به درخواست ایشون دادین چه ربطی داشت به درخواست ایشون ؟ما ایرانیها کلا" عادت داریم که دیگران باید علاج مشکلات ما باشن اونهم مجانی چون فلان جا گفتن ذکات علم نشر اونه. واقعا" خنده داره

بالا