آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: افزودن چراغ قوه به پاوربانک

Ahmad. hos

کاربر
2019-08-21
46
58
29
تهران
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

دوستان بنده یک عدد پاور بانک بیست هزار anker مدل 1271 با تکنولورژی power IQ و Voltageboost دارم که خب خیلی پاور بانک خوبیه هم از نظر ظرفیت هم سرعت شارژ هم اندازه و وزن اما چیزی که  کمبودش خیلی احساس میشه نبود چراغ قوه هستش. کلا هیچ کدوم از مدل های انکر که من قبل از خرید دیدم چراغ قوه نداشتن.

بخاطر همین مساله میخوام چهار عدد LED را همراه با یک میکرو سوئیچ داخل پاور بانک تعبیه کنم و لحیم کنم به یکی از خروجی ها که در مواقع لزوم با فشار دادن کلید LED ها روشن بشن. برای امتحان هم LED هارو به خروجی متصل کردم و بدون مشکل روشن شدن. عکس از پاوربانک و LED ها رو هم در آخر میزارم

حالا بنده چون خیلی آماتور هستم چندتا سوال برام پیش اومده به همین خاطر این تاپیک رو شروع کردم تا هرکدوم از اساتید محترم که وقت دارن لطف کنن و راهنماییم کنن. شاید کاربر های دیگه ای هم این مساله رو داشته باشن و تو این فکر باشن.

اول این که تعبیه کردن چند LED مشکلی ایجاد نمیکنه یا ضرری برای پاور بانک نداره؟چون نمیدونم سازنده چرا همچین کاری نکرده ضرری داشه یا برای کم کردن هزینه ها بوده؟

دوم این که اگر اشکالی نداره، همونLED ها و میکرو سوئیچ به تنهایی کفایت میکنند یا خیر؟ اگر لازم هست برای اطمینان یا جلوگیری از اتصالی و اینجور چیزها قطعه ای سر راه LED ها قرار داده بشه دوستان لطف کنن و راهنماییم کنن.

خیلی خیلی ممنون و مچکر میشم راهنماییم کنید

aaa.jpg

bbb.jpg

این هم عکس LED های مورد نظر که تست هم شده

ccc.jpg

آخرین ویرایش:

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam
اگر led ها رو باهاش روشن کردی و داغ نکردن (حتما توجه بشه) پس مشکلی پیش نمیاد فقط باید کلید روشن خاموش داشته باشه . 0.1

بالا