آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمايي يا نقشه براي لباسشويي کندي مدل Candy CBL 100.6

eshahbazi

کاربر
2010-09-21
3
7
نقشه تعمیراتی این مدل رو می خواستم.
ماشین لباسشویی اول داغ می کرد ولی حالا بعد از مدت 10 ثانیه بعد از start از برنامه بیرون می پره و کاری انجام نمیده.
دوستان کسی می تونه کمک کنه.

eshahbazi

کاربر
2010-09-21
3
7
ممنون از پاسختون ، مسیر آب ورودی رو چک کردم آب میاد.دیروز دوباره رفتم چک کردم داره درست کار می کنه ولی بعضی وقت ها در حال کار کردن تو مرحله های مختلف هنگ می کنه و می پره بیرون از برنامه شاید بردهای الکترونیکیش کثیف باشه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
ممنون از پاسختون ، مسیر آب ورودی رو چک کردم آب میاد.دیروز دوباره رفتم چک کردم داره درست کار می کنه ولی بعضی وقت ها در حال کار کردن تو مرحله های مختلف هنگ می کنه و می پره بیرون از برنامه شاید بردهای الکترونیکیش کثیف باشه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
زیاد دیده شده که آب به برد سیستم نفوذ کرده و دستگاه گیج می زند حتما بررسی کنید

eshahbazi

کاربر
2010-09-21
3
7
ممنون از راهنماییتون اما برد سیستم رو هم باز کردم چک کردم هیچ مورد مشکوکی از خرابی برد نبود. الان بعضی وقت ها کار می کند و بعضی وقت ها گیج می زند. الان شک خودم رو سوییچ درب ورودی است که شاید وسط کار قاطی می کنه. آیا کسی به این موضوع بر خورد کرده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: radar

jalal5347

کاربر
2010-08-15
13
32
سلام
دربعضی از مدلها میکروسوییچ درب فقط 2 عدد سیم دارد که سیم فازونول وصل می شودیعنی فقط کپسول قفل کن وجود داردکه این قفل کن به علت تغیر کردن اهم این کپسول درب قفل شده ولی پس از استارت اگر دستگاه در برنامه شستشو باشدبرای یک ثانیه آب گیری کرده ودر صورت وجود چراغ برنامه یکی از چراغها چشمک میزندودستگاه کارنمی کند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: radar

hamidmir

کاربر
2010-08-27
75
57
tabriz
با سلام به دوستان. برای من یه ماشین لباسشویی آوردن که بعد از آبگیری ، موتور حدود 3 الی 4 ثانیه می چرخد و بعد می ایستد. موتور را چک کردم سالم بود. از کدام قسمت می تونه باشه؟

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
با سلام به دوستان. برای من یه ماشین لباسشویی آوردن که بعد از آبگیری ، موتور حدود 3 الی 4 ثانیه می چرخد و بعد می ایستد. موتور را چک کردم سالم بود. از کدام قسمت می تونه باشه؟

باسلام . لباسشویی باتسمه هست یا بی نسمه؟

بالا