آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

RT809 H EMMC

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
سلام

اول بگم که خوشحال هستم از اینکه این بخش ایجاد شد .
و امیدوارم که باز همه برگردن به انجمن
از مدیر محترم درخواست میکنم که نامی برای این بخش قرار داده و مهم قرار دهند .
چرا که بایید به روز باشین .
این جانب تمام برنامه ها را را با RT و به وسیله جیتک انجام میدهم چراکه خود در اوردن و جا زدن ایسی EMMC خود دارایه پروسه میباشد . , پول بیخودی برای خرید اداپتور که الان شده ؟؟؟ را نمیخرم .
در حال حاظر هم عکس های از اتصالات بعضی از مدارات را که در بعضی سایت ها دیدم و خودم هم تجربه کردم را قرار میدهم .
و از همکاران هم درخواست میکنم که در انجمن قرار دهند

التقاط_wm 1.PNG

اول از همه بگم که عکسی که میبینید ملاک اصلی تمام برنامه ریزی ها میباشد .

CMD-DO-CLK.gif
و شما با تهیه سرویس منوال هر دستگاهی خیلی راحت میتوانید پایه ها را مشخص کرده و اتسالات مربوطه را برقرار کنید وجیتک را انجام دهید .
البطه ناگفته نمونه که این ایسی های EMMC که اول در گوشی ها مورد استفاده قرارگرفت و بعد به دستگاه های TV راه پیدا کرد به ایسی هارد مشهور میباشد .
در مورد فایل هاهم امیدوارم که مدیریت سایت ترتیبی دهند که راحت و یا به روشی فایل ها را انتقال داد به سایت چرا که داری هجمی در حدود 2.5 گیگ میباشد و در حال حاظر بعضی از همکاران به خریدو فروش انها اقدام میکنند و متاسفانه به گذشته خود فکر نمیکند که .......

البطه در فرصت های دیگر عکس های دیگر هم قرار خواهد گرفت و از همکاران باز درخواست میکنم که کمک کنند به این مقوله ....
تشکر بسیار

پیوست‌ها

• 7.9 مگابایت بازدیدها: 505
آخرین ویرایش:

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
جناب شعبانیان لطفا عکسی با کیفیت از محل emmc از نمایی تقریبا نزدیک ارشال کنید تا محل پایه ها را با کیفیت بیشتر مشخص کنیم تا همکاران دسترسی اسان تری داشته باشند
با تشکر

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
LD66LH EAX66769503(1.2)

پیوست‌ها

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام وخسه نباشید.
دوسوال مطرحه جناب شعبانیان:
اول اینکه این نوع فایل ها رو طبق شماره هارد یا برد ماین تعیین میکنید یا طبق مدل تلوزیون؟(چون در این صورت طیف گسترده ای از فایل رو شامل میشه)
دوم اینکه پروگرامر 809 این چیپ هارو کامل پروگرام میکنه ویا اینکه ریپیر وتعمیر بوت میکنه؟..
وهمچنین جایگزینی برای این پروگرامر سراغ دارید؟چون این پروگرامر با متعلقاتش خیلی گرونن...
ممنون اگر باز تر کنید این موضوع رو...سپاس

آخرین ویرایش:

majidpourbem

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2012-01-24
21
57
30
یزد
من پروگرامر رو دارم ولی به هیچ شکل موفق نشدم از روی برد پروگرام کنم اتصالات رو به خوبی برقرار کردم ولی زمان خواندن یا نوشتن وسط کار قطع میکنه، با پشتیببانی و هر کجا که راهنمایی گرفتم نتیجه نگرفتم

spider1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2013-01-05
302
336
yahoo.com
مهندس.دقیقا من هم همین مشکل در جیتک را دارم وتا حالا نتونستم انجامش بدم . پایه های Do_clk_cmd _gnd وصله .ایا دو تا ولتاژ ایسی را هم از پروگرامر وصل کنیم یا دستگاه را در حالت استند بای قرار دهیم که ولتاژ ایسی تامین بشه .
وایا تغذیه خود پروکرامر هم که جداگانه هست این هم وصل شود یا با همون کابلی که به کامپیوتر وصله کافیه؟
راهنمایی کنید ممنون میشم .با تشکر .

بالا