آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

♥تاپیک درخواست قطعه از فروشگاه صابری♥

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,622
اصفهان
به نام خدا
سلام دوستان.
به لطف خداوند و همیاری مدیریت سایت و آقای سلیمانی افتخار دارم بعضی قطعات مورد نیاز و گاهی کمیاب شما تعمیرکاران tv و lcd و dvd را در این فروشگاه عرضه نمایم!
3.gif
3.gif

لطفا قطعات مورد نیاز خود را در این تاپیک یا پیام خصوصی درخواست دهید تا برای ارسال آنها اقدام شود.
:)

شماره کارت:
5022 2910 5561 3853
بانک پاسارگاد به نام عباس صابری
+++++++++++++++++++
6037 9975 2539 3949
بانک ملی به نام عباس صابری

xwhoogle

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
با سلام و تشکر از شما استاد گرامی که این کار شما سعادتی است که شما و مدیریت محترم و جناب ابراهیمی که خود متخصص و اهل فن هستید و آشنا به مشکلات تعمیرکاران فروشگاه فوق را احداث و مدیریت میکنید چرا که متاسفانه ما تعمیرکاران عمری مجبوریم از کسانی قطعه تهیه کنیم که یا واقعا هیچی از الکترونیک نمیدانند یا خود را به نادانی زدند و هر قطعه ناجور و اشتباهی را راحت میفروشند و مرجوعی هم نمیگیرند البته قبول است که قطعه الکترونیکی برگشتی ندارد چون احتمال سوزاندن و خراب شدن در پروسه تعمیر زیاد است ولی قطعه یا بردی که برگشتی زیاد دارد و تابلوست چرا دوباره به ملت میفروشند و این بی وجدانی است --ما کاربران از این فروشگاه استقبال میکنیم چرا که باعث افتخار ماست که اهل فن و اهل درد تعمیرکاران ناظر و حاضر است و قابل تقدیر و حمایتدوستان این فرصت را از دست ندهید و شکر نعمت کنید که باید همین باشد و اساتید با تجربه باید همیشه در همه عرصه ها حضور داشته باشند و بهترین گزینه حضور در بازار قطعات است که خلا تخصص داریم

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
به نام خدا
سلام دوستان.
به لطف خداوند و همیاری مدیریت سایت و آقای سلیمانی افتخار دارم بعضی قطعات مورد نیاز و گاهی کمیاب شما تعمیرکاران tv و lcd و dvd را در این فروشگاه عرضه نمایم!
3.gif
3.gif

لطفا قطعات مورد نیاز خود را در این تاپیک یا پیام خصوصی درخواست دهید تا برای ارسال آنها اقدام شود.

شماره کارت :
5022 2910 2182 3800
بانک پاسارگاد به نام عباس صابری

سلام
مبارک است ، انشاءالله موفق باشید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,622
اصفهان
اقای صابری منتظر لیست شما هستیم
به نام خدا
سلام آقای خلیلی. به روی چشم. فعلا قطعات مصرفی و معمول موجوده که نمیشه لیست کرد اما یه تعدادی زیر خاکی هست که لیستش را میذارم!:biggrins:​

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,622
اصفهان
با سلام و تشکر از شما استاد گرامی که این کار شما سعادتی است که شما و مدیریت محترم و جناب ابراهیمی که خود متخصص و اهل فن هستید و آشنا به مشکلات تعمیرکاران فروشگاه فوق را احداث و مدیریت میکنید چرا که متاسفانه ما تعمیرکاران عمری مجبوریم از کسانی قطعه تهیه کنیم که یا واقعا هیچی از الکترونیک نمیدانند یا خود را به نادانی زدند و هر قطعه ناجور و اشتباهی را راحت میفروشند و مرجوعی هم نمیگیرند البته قبول است که قطعه الکترونیکی برگشتی ندارد چون احتمال سوزاندن و خراب شدن در پروسه تعمیر زیاد است ولی قطعه یا بردی که برگشتی زیاد دارد و تابلوست چرا دوباره به ملت میفروشند و این بی وجدانی است --ما کاربران از این فروشگاه استقبال میکنیم چرا که باعث افتخار ماست که اهل فن و اهل درد تعمیرکاران ناظر و حاضر است و قابل تقدیر و حمایتدوستان این فرصت را از دست ندهید و شکر نعمت کنید که باید همین باشد و اساتید با تجربه باید همیشه در همه عرصه ها حضور داشته باشند و بهترین گزینه حضور در بازار قطعات است که خلا تخصص داریم
به نام خدا
سلام دوست عزیز. شما لطف دارید. قصد بنده هم همین است که گرهی از مشکلات این صنف برداشته شود و دردی که خودم هم بهش دچارم(قطعات تقلبی) را تا حدی درمان کنم!
امیدوارم خداوند در این راه مرا یاری کند.

سلام
مبارک است ، انشاءالله موفق باشید
به نام خدا
سلام دوست گرامی. ممنونم از شما و امیدوارم محبتهای شما را جبران کنم.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,622
اصفهان
پاسخ : رد: ♥تاپیک درخواست قطعه از فروشگاه صابری♥

سلام جناب آقای صابری مبارک است انشااله موفق باشید .

جناب صابری سلام مبارک باشد امیدوارم که موفق باشی
به نام خدا
سلام و تشکر از شما عزیزان. امیدوارم بتوانم خدمتگذار خوبی باشم.

بالا