آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش و روشن شدن مکرر KING_20 سامسونگ

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33
سلام و خسته نباشید
یک دستگاه جارو برقی سامسونگ King_20 مدل 2000
دستگاه رو تا روشن میکنم روشن میشا ولی بعد ۳ ۴ ثانیه خاموش و مجدد روشن میشه این خاموش روشن شدن مکرر هست و ادامه داره

آیا برد باید تعویض شه؟ اگر بله ایسی یا برد قابل تعمیر هست یا نیست از کجا بگیرم ؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم IMG-20211201-WA0029.jpg

iman.656998

کاربر
2022-01-14
3
2
سلام دوستان متخصص.دقیقا منم همین مشکل رو دارم.مثل حالت گاز دادن به موتور سیکلت هست هن هن میکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چیه

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33
سلام دوست عزیز من پستم رو کسی جواب نداد ولی تجربه پایانی خودم این بود که موتورم خراب بود و شمام برای مطمعن شدن با یک موتور تستی که از سالم بودنش مطمعن هستید بندازید رو بردتون و ببینید بازم همونطوریه یا نه اگر اره که بردتون خرابه اگر نه موتور عوض کنید

ضمنا سیستم عملکرد این جارو برقی به این گونه هست که تا در صورت مشاهده کوچکترین جریان کشی مدار رو قطع کنه و اسیب به مدار وارد نشه این کار تا هر وقت که جریان به حد مطلوب برسه ادامه پیدا میکنه و بخاطر همین هست هی قطع وصل میکنه

یه زمان هایی هم هست که کلا میکروپرسسور برد خراب هست و باید تعویض بشه برای تعویض هم نیاز به برنامه ( فایل پروگرام ) ان دارید که سخت پیدا میشه مگراز یک جاروبرقی سالم استخراج و اونو روی جارو جدید با پروگرامر رو ایسی جدید رایت کنید که به صرفه نیست این کار نه از لحاظ وقت نه هزینه

موفق موید باشید

بالا