آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشکلات مختلف بیسیم های Kenwood kt-3207-1

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64
با سلام
اقا حدود بیس سیتا بیسیم کنوود هست که هر کدوم مشکلات مختلفی داره که باعث میشه کامل مشکلات این مدل بیسیمهارو در بر بگیره من میخوام روشون کار کنم اطلاعات خودمو و علاقه مندا به این موضوع رو ببرم بالا اگه راهنمایی کنین ممنون میشم از لطفی که در حق خودم و بقیه کردین.

Untitled.png

Untitled1.png

Untitled11.png

برای شروع کار دوستان اگه کسی نقشه از این مدل بیسیم داره لطف کنه بزاره ممنون میشم.
اقا من این در خواست رو نمیدونستم کجا باید تایپیکش رو میزدم همه واکی تاکی های سایت تو قسمت اموزش الکترونیکه که ...
خلاصه اگه امکانش هست و میشه این تایپیکو لطف کنید منتقل کنید به قسمت مربوطه ممنون.

آخرین ویرایش:

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64
پاسخ : Kenwood kt-3207-1

سلام دوستان نمیدونم خبر خوبه یا بد اما به این نتیجه رسیدم که هیچ نقشه واحدی برای تعمیرات همین یک مدل بیسیم کنوود نیست چون تو همین یک مدل حدود ده طراحی متفاوت وجود داره تنها کاری که میشه کرد اینه که مدارو دنبال کرد و دیتا شیت قطعات رو در اورد وتا حدودی به نتیجه رسید چیزها یی که تو این چن روز من بهش رسیدم تا حدودی
اول که حتما از سالم بودن بلندگوتون اطمینان پیدا کنید که الکی وقت تلف نکنید چیزایه ابتدایی رو خودتون چک کنید (بلنگو میکروفن سوییچ باطریو...)
قسمت هایی که توی عکس مشخص کردم رو بنا به مشکل سیستم تست کنید یا با مشابه تعوض کنید.

Untitled.png

البته اینم بگم تو تجربه های این شکلی همیشه اشتباهاتی هست دوستانی که تجربشو دارن ممنون میشم اگه ازم رفع عیب کنید

Untitled1.png

در مورد تقویت کننده ها به جز تقویت کننده های ترازیستوری بقیه حالت اپ امپ هستند به اضافه مداراتی که همراهشونن

امیدوارم پستی که گذاشتم البه تا اینجا به درد دوستان بخوره

آخرین ویرایش:

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64

سلام دوستان یکی از بیسیم ها که در یافت سیگنال رو داره اما ارسال نداره یا اگه داره ارسالش رو بیسیمی که دریافت رو انجام میده نیست من چن مورد از ترانزیستور هارو چک کردم رسیدم به قطعه ای چهار پایه 1در 2 میلی متری که تو بردا با دو اسم هست که روش کلمات FS- یه مدلش و دیگری YB- نوشته شده(- جلوی s ,b هست) هرچی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم یه دوتا کتابخونه قطعات اس ام دی هم دارم تو اونام نبود دوستان اگه لطف کنناگه میدونن چیه راهنمایی کنن ممنون میشم.

sina28

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
176
338

سلام این قطعه ها به احتمال زیاد فیلتر‌ه

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64

با سلام
اقا چیزی که گیر اوردم نقشه تعمیرات بیسیم کنوود هست که گفتم شاید به درد دوستان بخوره
گفته بودم تو پست قبلی بیسیمها طراحی برداشون با هم متفاوت هست و همه از یه نقشه پیروی نمیکنه اما با دنبال کردن سیگنال ها در ورودی و خروجی هر بلوک میشه عیب رو ساده تر متوجه شد.
بازم اگه دوستان اطلاعاتی داشتن بزارن ممون از همگی
بازم چیزی که به درد تعمیرات بخوره گیرم امد میگذارم.

http://uupload.ir/view/gs6b_tk3207.pdf/

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FRZADI

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64

با سلام

چنتا مدل بیسیم هست با مدل th-f9 kenwood که بیسیما مولتی هست رویه هر فرکانسی تنظیم میشه تو محدوده uhf از دوستانی که اطلاعات دارن در این مورد این مدل هرچی که باشه از کاتالوگ گرفته تا نقشه تعمیر یا حتی تجربشون در مورد این مدل بیسیم لطفا بگین که ما هم فیض ببریم

ممنون

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,296
6,975
تهران

درود . همکار گرامی
ایجاد پست و اعلام تشریح و آموزش امریست قابل تحسین .
اما لازمه آن مسیر پست در کارگروه مربوط است .
موضوع . درخواست
Kenwood kt-3207-1
در قسمت قوانین سایت !!!!!!!!
مدیران مربوطه نسبت به انتقال پست اقدام نمایند .
متشکرم

بالا