آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم نصب ویندوز روی مین گیگاga-p31-es3g

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با سلام خدمت مدیر بخش تعمیرات ودوستان گلم:

همکاران عزیز مین گیگا دستم رسیده مدل ga-p31-es3g که وقتی میری برای نصب ویندوز تا این مرحله میره و دیگه کار نمیکنه

عکس0041.jpg
کار های انجام شده:
1-تعویض هارد.پاور.رم.گرافیک.cpu.
2-مین دوال بایوس می باشد هردور را از نو پرگرام کردم
3-اسلاید رم و گرافیک رو شستم باتینر 10000
4-تعویض تمام کابل های ساتا
5-خازنهای اطراف رم همه سالم هستن

نکته:

اشکال این مین اول که برام اوردن ندادن تصویر بود که باشستشو اسلاید رم برطرف شد

عکس0042.jpg
یه چیز جالب هم داره بعضی مواقع ساتا های سیستم از کارمی افتن برای همین منظور از هارد پاتا استفاده کردم که بازم جوابش منفی بود

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با سلام خدمت دوستان گلم :

دوستان مشکل از ویندوز نیست چون قبل از اینکه بخوام توسایت مشکلم رومطرح کنم همه راه ها رو رفتم ویندوز از هر نمونه زدم جواب منفی بوده dvdرایتر رو همون اول عوض کردم

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081

دوستان مشکل از ویندوز نیست چون قبل از اینکه بخوام توسایت مشکلم رومطرح کنم همه راه ها رو رفتم ویندوز از هر نمونه زدم جواب منفی بوده dvdرایتر رو همون اول عوض کردم

سلام دوست گرامی
من بارها با مادربردهایی برخورد کردم که در عین سالم بودن در نقطه ای که شما بهش اشاره کردید متوقف شده و از انجام هرگونه عملیات سرباز زده.
در نقطه ای که صفحه مربوط به EULA باز میشود و شما مجبور به انتخاب کلید F8 برای تایید اگریمنت هستید یا کلید F3 اگه اشتباه نکنم برای سرباز زدن و ریستارت سیستم، کامپیوتر هیچ واکنشی نشون نمیده.
من توصیه میکنم در همین صفحه که باز شده منتظر بمانید (شاید حدود 10 دقیقه) اکثر مواقع این مرحله خودش عبور خواهد کرد. بخصوص اگر از ویندوز سرویس پک 2 استفاده میکنید این مورد بیشتر دیده میشه.
گاهی هم با عوض کردن کیبورد (از نوع PS2 به USB یا برعکس) با کمی انتظار ویندوز شروع به نصب میکند.
بهترین راه حل هم استفاده از ویندوزهایی است که اگریمنت آنها با دستکاری برداشته شده است مانند Windows MIT یا لرد

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیزم:

دوستان اینکارهاروهمه انجام دادم بیش از حد باز روی همین صفحه ابی که اولین پست گذاشتم میمونه جالب اینه که حتی وقتی که هاردی رو که ویندوز داره روی سیستم میزارم بازم هنگ میکنه اینجاعکس0043.jpg

دیگه هم هیچ کاری نمیشه کرد کلا هنگ هستش دوستانی که گفتن ویندوز قوی این معنی نمیده چرا که قبلا همین ویندوز رو بدونه مشکل من نصب کردم اما با این وجود چون دوستان عزیزم گفتن زدم جواب منفی بود
من میخوام بفهمم مشکل کجاست نه اینکه ویندوز رو بزارم بدم بره

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255

دوست عزیزم اقای ایران من وقتی ویندوز سیستم به اون مرحله صفحه ابی که در اولین پستم برای شما و دوستان گذاشتم بارها و بارها گفتم که سیستم هنگ میکنه 2ساعت ایستادم اما تغییری ندیدم تو حالت ویندوز

دوستان کلا سیستم وقتی میاد بالا هنگ هستش این یه دلیل محکم داره که میخوام بفهمم ویندورز رو عوض کردم از مدل های مختلف زدم رایتر عوض کردو هم ایدای هم ساتا رم هم عوض کردم گراف بسیار زیاد کیبرد موس هم به همین شکل این سیستم مشکل مین داره دوستان از کجا شروع کنم لطف کنید راه نمای بفرمایید در صورتیکه خازن های دور رم سالم هستن

بالا