آی پی امداد
abtahi

کار نکردن کلیه دکمه هایش پنل پخش فابریک ۲۰۶ مدل بلوتوث دار جدید

Donyayesot

کاربر
2017-09-14
43
51
شیراز
سلام دوستان یه پخش فابریک ۲۰۶ امروز اومده مربوط به ماشین مدل ۹۷ هست از نوع بدون مانیتور و بلوتوث دار،هیچ کدوم از دکمه های پنل بجز ولوم ما نمیکنه،همه جوره بررسی کردم و در ظاهر هیچگونه خرابی رو ندیدم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

hamed shir

کاربر vip
کاربر
2018-01-21
2
4
سلام علیکم
دوست عزیز با دقت با تینر بشورید و یه حرارت ۲۵۰درجه به برد پنل بگیرید مشکل حل میشه

سلام دوستان یه پخش فابریک ۲۰۶ امروز اومده مربوط به ماشین مدل ۹۷ هست از نوع بدون مانیتور و بلوتوث دار،هیچ کدوم از دکمه های پنل بجز ولوم ما نمیکنه،همه جوره بررسی کردم و در ظاهر هیچگونه خرابی رو ندیدم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
109
310
درود به احتمال زیاد چنتا از میکر سوئیچ ها اتصال پیدا کردن بیشتر دکمه های آهنگ رد کردن و آلبوم عوض کردن خراب میشن.شما اول با اسپری خشک بزن داخل ولوم اکر درست نشد برد پنل رو از قاب خارج کنید و بعد مجدد روی پخش نصب کنید مولتی متر رو روی حالت تست دیود بگذارید یکی از پرآب ها رو به بدنه و با اون یکی پراب پایه های هر میکرو سوویچ رو چک کن یکی از پایه ها باید به بدنه راه بده و اون یکی باید مدار باز باشه و اصلا به بدنه راه نده اگر هر دوتا پایه به بدنه راه میداد یعنی اون میکرو سوئیچ خرابه.تک تک میکروسوییچ رو چک کنید.
موفق باشید.

مهندس فرزاد

کاربر vip
کاربر
2015-12-19
25
32
با درود خدمت دوستان .پنل رو برسی کردم بسیار تمیر بود آیسی ایپرام رو در آوردم مشکل کلیدها حل شد.با کد چهار تا ۱ روشن شد

بالا