آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پروگرام ای سی pic

geenger

کاربر vip
vip
کاربر
2014-07-02
13
11
جیرفت
چند بار اتفاق افتاده که موقع خواندن میکروکنترلر قفل شده، به نظر فایل واقعی میده ولی در اصل محتوا چرت و پرت هست و جواب نمیده.
به هر حال PIC های با حرف وسط C قیمت بالایی ندارن و در حد ۲۰ -۶۰ تومن میشه پیدا کرد.
ضمن اینکه در بعضی مواقع اینکه به یه نفر بگید یه کد برای میکروکنترلر بنویسه، بهتر از این هست که سعی کنید میکروکنترلر قفل شده رو کپی کنید!
ممنونم مهندس جان کسی را میشناسید هزینشو بپردازم برام کد رو بنویسه؟
این آیسی هم دونه هشتاد هزار تومن شده. اگر سایت مرجعی واسه این آیسی ها سراغ دارید که قیمتش مناسب باشه ممنون میشم معرفی بفرمایید

آخرین ویرایش:

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
505
1,002
سلام فعلا شما یه نمونه f ش رو بگیر هر وقت به نتیجه رسیدی و تعداد بیشتری خواستی سوییچ کن رو مدل c
چند تا از این نمونه ها دارید هیچکدوم سالم هست

geenger

کاربر vip
vip
کاربر
2014-07-02
13
11
جیرفت
سلام فعلا شما یه نمونه f ش رو بگیر هر وقت به نتیجه رسیدی و تعداد بیشتری خواستی سوییچ کن رو مدل c
چند تا از این نمونه ها دارید هیچکدوم سالم هست
نمونه f این آیسی دقیقا همین شمارست؟ یعنی 12C508A میشه 12F508A ؟ و قابل چندبار برنامه ریزی هست؟

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
751
1,475
استان گلستان
نمونه f این آیسی دقیقا همین شمارست؟ یعنی 12C508A میشه 12F508A ؟ و قابل چندبار برنامه ریزی هست؟
افراد زیادی هستن که برنامه نویسی میکروکنترلر انجام میدن.
اگر کسی برنامه رو براتون بنویسه، مثلا اگه برای میکروکنترلر ARM یا هولتک بنویسه که قیمتی در حد ۱۵ تومن دارن.
و اینکه میکروکنترلر های PIC با حرف وسط F طبق دیتاشیت ۱۰۰۰۰ بار قابل پروگرام و پاک شدن هستن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: geenger

geenger

کاربر vip
vip
کاربر
2014-07-02
13
11
جیرفت
سلام من آیسی خام مجدد گرفتم و اون کد Hex که از آیسی سالم خونده بودم روش رایت کردم ولی بازم جواب نداد حالا نمیدونم کد هگز الکیه و آیسی اصلی قفله یا اینکه بد رایت میشه یا فیوز بیت ها رو درست تنظیم نمیکنم. نمیدونم هرچی که هست تا حالا ده تا آیسی خراب کردم. مدار چون اسیلاتور نداره روی اسیلاتور داخلی گذاشتمش. ای فیوز بیت های آیسی سالم هست که خوندم و آیسی جدیدم طبق همین چیدم.

پیوست‌ها

• 54.6 کیلوبایت بازدیدها: 2
بالا