آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل پروگرام کردن ایسی 8پین فلش با tnm5000

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
با سلام و وقت بخیر خدمت شما من چند سالی هست که از پروگرامر 5000استفاده میکنم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. امروز یه رادیو پخش معمولی اومد میخواستم از ایسی فلش کپی بگیرم و ایسی را پاک کنم و برنامه جدید را به ایسی تزریق کنم. پروگرامر ایسی را شناسایی میکرد ولی موقعی که میخواستم رید بگیرم. ارور ابدیت میداد. از سایت شرکت اخرین ابدیت را کپی کردم. باز همان ارور را میده. لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر

پیوست‌ها

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
F50L2G41XA. تو منوی پروگرامر نوشته شده. عکس کفی رادیو پخش هم ارسال شد با دیتاشیت ایسی

پیوست‌ها

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
468
1,609
در‌ود ایا تا بحال چنین ای سی رو با همین پروگرام پروگرم کردید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shetaabco

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
468
1,609
من یکبار به چنین مشکلی برخورد کردم(نه ای سی که شما مد نظرتون است )پس از تحقیق و مکاتبه و زنگ با واحد پشتیبانی اعلام شد به دلیل کابینت قدیم بودن پروگرم است ،با اینکه ای سی تو لیست هست ولی قابلیت رایت رو نداره (به اصطلاح پروگرمر قدیمی شده ) ،

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
2011-06-04
606
8,697
بهارستان
ممنون. اره تو لیست هست ولی نمیتونه ایسی را پروگرام کنه احتمالا مشکل از پروگرامره ببینم واحد پشتیبانی تو سایت ایران تک جواب میده اگه جواب نداد ببینم و سایت شرکت شماره پشتیبانی و ادرس را میگیرم و پروگرامر را ارسال میکنم.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,680
176,833
iRanTK.iR
من یکبار به چنین مشکلی برخورد کردم(نه ای سی که شما مد نظرتون است )پس از تحقیق و مکاتبه و زنگ با واحد پشتیبانی اعلام شد به دلیل کابینت قدیم بودن پروگرم است ،با اینکه ای سی تو لیست هست ولی قابلیت رایت رو نداره (به اصطلاح پروگرمر قدیمی شده ) ،

درود بر شما

من هم همچین مشکلی داشتم ، یک آی سی به شماره GD5F1GQ4UB داشتم که توسط پروگرامر شناسایی می شد ولی پروگرام نمی شد .

پروگرامر دوستم که سری جدید بود پروگرامش می کرد .

با شرکت که تماس گرفتم گفت سری های قدیمی 5000 این نوع آی سی رو ساپورت نمیکنه ...

بالا