آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بازار کار ECU

mozer

کاربر
2015-01-01
4
2
با سلام و خسته نباشید
ممنونم که این مطلبو میخونید
خواستم چند تا سوال ازتون بپرسم:
من لیسانس دارم که مرتبط با برق هست، شغل تعمیرات ecu بازار کارش چطوره ؟ خودروهای داخلی بهتره یا خارجی ؟ کجاها بازار کارش بهتره ؟ کدوم ماشینا بهتره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

spirez

کاربر
2013-10-22
1
1
اگه الکترونیکی باشه رشد خوبی تو این زمینه خواهی داشت و بازار کار بسیار مناسبی م داره
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mozer

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
دوستان کمی تلاش لطفا :11674:
شما کدام شهرستان هستید؟
در شهر شما تعمیرکار ecu دارید؟

---------------

از من به شما نصیحت اگر در یک زمینه تخصصی کار کنید و ماهر بشید مطمعن بشید که صد در صد در کارتون موفق خواهی شد

• Like

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,842
سلام-÷حضرتعالی درصورتی که برق قدرت یاکنترل یاالکترونیک یا مخابرات خوانده باشید در صورت تلاش میتوانید در زمینه ی تعمیرات هر گونه وسیله ی برقی والکترونیکی کسب مهارت کنید چون تعمیرات کار تکنیسین است نه کار شناس کارشناس کارش ارایه نظر وتحلیل است بازار کار ecu هم خوب است وبستگی به شهر وموقعیت ان دارد

• Like

mozer

کاربر
2015-01-01
4
2
شما کدام شهرستان هستید؟
در شهر شما تعمیرکار ecu دارید؟

---------------

از من به شما نصیحت اگر در یک زمینه تخصصی کار کنید و ماهر بشید مطمعن بشید که صد در صد در کارتون موفق خواهی شد

سلام
متشکر از پاسختون
من شمال تو یه شهر 30 هزار نفری زندگی میکنم.
البته احتمالا برای کار یا میرم مرکز استان یا یه شهر پر جمعیت یا تهران. ( بنظرتون خوبه ؟ )
نمیشه اسم تعمیرکارای اینجا رو تعمیر کار گذاشت. اما هستن.

آخرین ویرایش:

mozer

کاربر
2015-01-01
4
2
سلام-÷حضرتعالی درصورتی که برق قدرت یاکنترل یاالکترونیک یا مخابرات خوانده باشید در صورت تلاش میتوانید در زمینه ی تعمیرات هر گونه وسیله ی برقی والکترونیکی کسب مهارت کنید چون تعمیرات کار تکنیسین است نه کار شناس کارشناس کارش ارایه نظر وتحلیل است بازار کار ecu هم خوب است وبستگی به شهر وموقعیت ان دارد

متشکر از پاسختون
برای یک شهر 30 هزار نفری چطور فکر میکنید ؟
البته میخوام برم به مرکز استان، چون احتمالا اونجاها بازار کار بهتره.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
متشکر از پاسختون
برای یک شهر 30 هزار نفری چطور فکر میکنید ؟
البته میخوام برم به مرکز استان، چون احتمالا اونجاها بازار کار بهتره.
الان هر خانواده حداقل یک خودرو داره اونم 90 درصدشون پراید هست که عمده خرابی ها برای پراید و سمند پژو هست
از این 30 هزار نفر 85 درصدشون ماشینشون گازسوز هست و گاز هم که خراک خرابی هر وسیله موتوری و بردی هست
به نظرم برای شروع اول از شهر خودتون شروع کنید تا کمی دستتون راه بیفته سپس به تهران و حرفه ای یادبگیرید و کار کنید

و اینم بگم :

آیا در شهر 30 هزار نفری دکتر متخصص برای مریض ها نباید باشه؟

بالا