آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ERORR در ترازوی دیجیتال پند مدل PX6000

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,409
پارس
سلام ودرود خدمت همکاران عزیز..
ترتزوی فوق برای مغازه همسایه تعمیرگاهمون هست که بعد از روشن شدن شمارش مع*** میاد پایین وکلمه READY رو مینویسه وبعد مینویسه ERORR!!!اشستشوی کامل دادم براش وتست ظاهزی قطعات (بدون تست AVRها)انجام شده.ولتاژ ها هم درسته همه وسر لودسل هم ولتاژ 5 رو داریم. ولی بازم عیب پابرجاست..میگه قبلنم اینطور شده بوده و ولی یه دفه خودش درست شده...الان هرکاری میکنیم دیگه نمیشه...چون در تخصص بنده هم نبود تو عالم همسایگی خاستم براش کاری کنم.دوستان چیزی به ذهنشون نمیرسه راهنمایی کنند؟ممنونم...یاعلی

parasistem

کاربر
2012-12-30
283
266
56
کرج
با سلام . دوست عزیز این ترازو نیاز به کالیبراسیون دارد و برای کالیبراسیون شما ابتدا دستگاه را خاموش نمایید روی صفحه کلید عدد سه را بگیرید و ترازو را روشن کنید روی صفحه ال سی دی وسط عدی را مشاهده می نمایید این عدد باید 1800 باشد اگر کمتر یا بیشتر بود بوسیله پتانسیومتر روی بورد عدد را به 1800 تنظیم می کنید . موفق باشد .

mahdi149

کاربر
2015-11-18
328
244
شیراز
سلام جناب خسته نباشید من پتانسیومتر کنار کابل مرتبط به حسگر اصلی رو هرچقدر تغییر میدم وسطی تغییر نمیکنه فقط پایینی تغییر میکنه اونم طرف منفی نه مثبت

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,409
پارس
سلام جناب خسته نباشید من پتانسیومتر کنار کابل مرتبط به حسگر اصلی رو هرچقدر تغییر میدم وسطی تغییر نمیکنه فقط پایینی تغییر میکنه اونم طرف منفی نه مثبت
درود...
خب معاومه دوست گرامی ..یا اینکه پنانسیومتر خرابه یا لودسل مشکل داره..چون باید تغییر کنه حتما..
موفق باشید

خاوران

کاربر
2019-04-24
11
30
سلام یه ترازو پند مدل px6000 اوردن که روی برد پتانسیومتر نداره و با فشار دادن کلید 3 و بعد از روشن کردن هیچی روی صفحه نمیاد
چه جوری باید کالیبرش کنم

رسول 54

کاربر vip
کاربر
2017-02-01
180
191
خلیل اباد
درود...
خب معاومه دوست گرامی ..یا اینکه پنانسیومتر خرابه یا لودسل مشکل داره..چون باید تغییر کنه حتما..
موفق باشید

سلام. دستگاه من میزنه dc 6.8 و گیر میکنه نه کلیدی کار میکنه نه وزن رو میگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

Dani_as

کاربر
2020-01-04
1
0
با سلام . دوست عزیز این ترازو نیاز به کالیبراسیون دارد و برای کالیبراسیون شما ابتدا دستگاه را خاموش نمایید روی صفحه کلید عدد سه را بگیرید و ترازو را روشن کنید روی صفحه ال سی دی وسط عدی را مشاهده می نمایید این عدد باید 1800 باشد اگر کمتر یا بیشتر بود بوسیله پتانسیومتر روی بورد عدد را به 1800 تنظیم می کنید . موفق باشد .

من  کلید ۳ رو نگه داشتم پیغام ATOD رو بالا نوشته دو تا ال سی دی پایینی ها هم صفر نوشته چیکار باید بکنم؟

بالا