آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل : نداشتن تصویر بعد از سوختن منبع تغذیه در ایفون تصویری رنگی الکتروپیک مدل cv-986

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام

این ایفون طبق گفته مشتری بر اثر بارندگی و اتصالی و رعد و برق به طور کامل خاموش شده است و .........
منبع تغذیه این ایفون به طور کامل سوخته بود به طوری که انگار برق 2 فاز شده باشد ولی بعد از تعمیر منبع تغذیه متاسفانه تصویر نداریم و فقط نور سفید پشت ال سی هست این

مدل ایفونها تا جای که من دیدم به محض روشن شدن حتی زمانی که سیگنال تصویر هم نداشته باشند یک پس زمینه ابی در تصویر دارند که این ایفون حتی این پس زمینه ابی را هم ندارند اگر دوستان اطلاعاتی در مورد تعمیر این ایفون دارند لطفا راهنمایی کنند

کارهای انجام شده : ولتاژهای 9 و 5 ولت برای ال سی دی هست __ تمام مقاومتهای فیوزی هم چک شد همه سالم بودند __ ولتاژ روی پایهای کریستال 3.6 وجود دارد

مرسی

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
با سلام

این ایفون طبق گفته مشتری بر اثر بارندگی و اتصالی و رعد و برق به طور کامل خاموش شده است و .........
منبع تغذیه این ایفون به طور کامل سوخته بود به طوری که انگار برق 2 فاز شده باشد ولی بعد از تعمیر منبع تغذیه متاسفانه تصویر نداریم و فقط نور سفید پشت ال سی هست این

مدل ایفونها تا جای که من دیدم به محض روشن شدن حتی زمانی که سیگنال تصویر هم نداشته باشند یک پس زمینه ابی در تصویر دارند که این ایفون حتی این پس زمینه ابی را هم ندارند اگر دوستان اطلاعاتی در مورد تعمیر این ایفون دارند لطفا راهنمایی کنند

کارهای انجام شده : ولتاژهای 9 و 5 ولت برای ال سی دی هست __ تمام مقاومتهای فیوزی هم چک شد همه سالم بودند __ ولتاژ روی پایهای کریستال 3.6 وجود دارد

مرسی
به نام خدا
با عرض پوزش به علت پیش امدن مسایل قبل..........در حال بررسی هستم کمی صیر کنید
در دستگاه الکتروپیک مدل 986 از tft چهار اینچ مارکhanse کره استفاده شده است
این نوعtft ها پس زمینه ابی ندارند osd هم ندارند
خرابی tft شما به علت خراب شدن ic csc3100 میباشد
که پایه سوم ان خط انتقال تصویر میباشد
دیتا شیت ایسی رو براتون قرار دادم

با تشکر

hanse.jpg

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
از سلامت دوربین خود هم مطما شوید در دستگاه های رعد برق خورده امکان خرابی بسیار بالاست
روی گوشی که داخل منزل نصب میشود
ترمینال 1 ویدیو تصویر
ترمیتال 3 گرند یا همان منفی یا شاسی میباشد
توسط دستگاه وی سی دی تصویر بدهید ببینید مشکل از دوربین نیست؟؟
با تشکر
123.jpg

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام

ممنون از شما بابت این راهنمایی که کردین این ایسی تو بازار پیدا میشه

ان قطعات هم اگر گران تر شده هیچ مشکلی نیست اگر مسیله گران تر شدن ان قطعات است

مرسی

به نام خدا
دوست من ایسی csc3100 را نتوانسته ام پیدا کنم حتی خود شرکت هم پس از تحریم ها نمیتواند از شرکت هانس(تولید کننده tft ها) قطعات بگیرد.
پیغام خصوصی خود را چک کنید.
مرسی

آخرین ویرایش:

rmha465

کاربر vip
کاربر
2010-11-20
125
384
سلام
دوست عزیز ایا ایسی پیدا میشود؟ من هم 5عدد ایفونتعمیری دارم که 3100 خراب میباشد لطفا راهنمایی کنید

allyaz

کاربر
2016-03-13
1
1
باسلام به استادان محترم بنده یک گوشی ایفون5اس دارم که مشکل خالی کردن شارژ را دارد یعنی اگر شارژش 100صد باشد وهیچ کاری باش نکنم حتی یک دقیقه صفحه تاجش را روشن نمیکنم 10ساعت نگه میدارد وخاموش میشود با سه تا باطری اصلی تستش کردم فرقی نکرد واخرین مرحله فلش زدم بازم درست نشد لطفآ راهنمایی فرماید خیلی واجب است از کمکتون نهایت سپاسگزاری رادارم

mehdi_mat

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-07-07
271
924
باسلام به استادان محترم بنده یک گوشی ایفون5اس دارم که مشکل خالی کردن شارژ را دارد یعنی اگر شارژش 100صد باشد وهیچ کاری باش نکنم حتی یک دقیقه صفحه تاجش را روشن نمیکنم 10ساعت نگه میدارد وخاموش میشود با سه تا باطری اصلی تستش کردم فرقی نکرد واخرین مرحله فلش زدم بازم درست نشد لطفآ راهنمایی فرماید خیلی واجب است از کمکتون نهایت سپاسگزاری رادارم
شما خیلی گلی دوست عزیز ::-iRanTK.iR-::

بالا