آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
سلام این لوله چراغ مطالعه که علامت زدم جنسش چیه ازکجا میشه تهیه کرد یکی واسه خودم میخوام درست کنم؟

عباس جان این هالوژن خرطومیه همه الکتریکی ها اکثرا" دارن اگه گیر نیاوردی برو لاله زار پره من هم برای خودم 2 تا خریدم تو یکی هالوژن led گزاشتم تو یکی دیگه یه وبکم جا کردم که برام کار میکرسکپ را انجام میده قیمت بدون لامپش هم 15 تومنه

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
حالت انعطاف بذیری هم داره؟

بله خیلی زیاد هم داره . چراغ مطالعه چه جوریه این از اون منعطف تره چون اون یه جوری حالت فنریت خیلی کم داره ولی این نه به هر سمتی که بخوای میتونی تنظیمش کنی من مدت ها دنبال همچین چیزی بودم کلی چراغ مطالعه خراب کردم حتی بعضی از شیر های آشپز خونه ام به این شکلند ولی هیچی بهتر از این نمیشه من که راضیم فقط نکته مهم اینه که اگه لامپ هالوژن معمولی توش بزاری خیلی داغ میشه من از لامپ LED از نوع COB گزاشتم خیلی نورش خوب و متمرکزه!

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
دوستان من آمادشو نمیخوام فقط خورطومیشو میخوام تو محمودآبادیا آمل کجا میشه تهیه کرد؟

به به شما بچه محمود آبادید ؟

من 3ترم دانشگاه خزر و 2 ترم دانشگاه شمال دانشجو میهمان بودم یادش بخیر.

فکر نکنم تو محمود آباد بتونی پیدا کنی شاید تو آمل پیدا بشه ! اگه نتونستی پیدا کنی خرطومی شیر های آب آشپز خونه فانتزی هم خرطومی منعطفی داره

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1,472
ایران عزیزم
به به شما بچه محمود آبادید ؟

من 3ترم دانشگاه خزر و 2 ترم دانشگاه شمال دانشجو میهمان بودم یادش بخیر.

فکر نکنم تو محمود آباد بتونی پیدا کنی شاید تو آمل پیدا بشه ! اگه نتونستی پیدا کنی خرطومی شیر های آب آشپز خونه فانتزی هم خرطومی منعطفی داره
سلام دوست من این را میگین اما فنری نداری اینها خم نمی شه شاید دسته دوم شاید برای همین عزیز 2015_07_06_11_43_52_96.jpg

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
سلام دوست من این را میگین اما فنری نداری اینها خم نمی شه شاید دسته دوم شاید برای همین عزیز

درود

بله همکار گلم من یک مدت از همین استفاده کردم راحت شکل می گرفت حتی یک دکمه جهت روشن و خاموش کردن زیر اون دکمه سیاهه قرار دادم . ولی بدیش اینه که بزرگه ولی این هالوژن خرطومی ها ظریفه و بهتره

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,892
تهران
درود

همکاران کسی میدونه که این دستگاه که مشخص کردم چیه؟ و چه کاری انجام میده؟ و قیمتش چنده ؟

پیوست‌ها

• 84.8 کیلوبایت بازدیدها: 492
  • 133.8 کیلوبایت بازدیدها: 490
  • 93.6 کیلوبایت بازدیدها: 483
آخرین ویرایش:
بالا