آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,802
سلام

اینها میز کاره یا میز ناهارخوری

اگه میز کاره پس کار کو ؟

مگه ممکنه محیط تعمیرگاه اینجوری باشه
البته روزهای اول که وقت زیادی برای طبقه بندی و نظافت هست بله میشه
ولی روزهای آخر که مشتری توی خواب و خونه هم امان نمیده چطور ؟
بنظر من اینجا تعمیرگاه نیست بلکه گاه تعمیر است.

اگه اینجوری کار کنیم و دست خالی بریم خونه ، اونوقت جواب قرقر و لنگه کفشو کی میده

اسما درد زایمان مال خانوماست که اونم چند دفعه بیشتر نیست ولی من که زیر بار گرونی هر روز چند قلو زاییدم و تمومی هم نداره

فقط دلخوشم که کبوتر حرمم ( کاش زن بودم که اگه زشت هم بودم بهتر از این مردی بود تازه اگه حقوق مرد و زن مساوی بشه چی میشه ؟ یا ابوالفضل ، دیگه علی می مونه و حوضش)

سپاس

آخرین ویرایش:

oliayee

کاربر
2012-10-06
73
560
bandar abbas
با درود خدمت دوستان و عزیزان

برادران ! این عزیز خواسته که میز کار شون را نشان بدهند نه دستگاه های تعمیری را.حالا قبلش ترو تمیز کرده وعکس گرفته شما به بزرگواری خودتان ببخشید !

موضوعی که بنده متوجه نشدم که چرا هرکس تو کارش منظمه و قدری از وقتش را اختصاص به نظافت میدهد موجب حساسیت ما میشود ! وهرکس که نا منظم بود حالا بهر دلیلی /ما خوشمون میاد.
قصد جسارت به کسی را نداشتم .پاینده باشید.
با سپاس

smazi

کاربر vip
کاربر
2012-11-25
89
418
سلام
از اینکه محل کارم تمیز باشه خیلی خوشم میاد چون نصف عمرم اونجا هستم و به دنبال راه هایی برای دسته بندی وسایل تعمیری و نگهداری از اونا می گردم و نمیخام میز کارم خیلی دستو پا گیر باشه . از دوستان خواهش میکنم علاوه بر گذاشتن عکس از تعمیرگاهشون اگر ایده ای در مورد نظافت سریع و دسته بندی وسایل تعمیری و نگهداری از اونا و حتی ابزار کار خود دارند بزارن تا درصورت امکان استفاده شود.
با تشکر

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,983
سلام و خسته نباشید میز تعمیر خیلی جالبه هست تر و تمیز و شیک میز من هم که شتر با با روش گم میشه ولی باز هم به میز کارم عشق می ورزم و هر روز به امید یک تجربه جدید پای این میز میشینم

mohamad1357

مدیر بخش DVB-T
مدیر تالار
2013-03-12
2,084
34,870
MASHHAD
باسلام ودرود خدمت همکاران ودوستان
این میز کاری که دوستمان داشت خیلی خیلی خوب ومنظم بود
ولی من ندیدم تعمیرکاری که صبح میزشوتمیز کنه وشب همه چیزسر جاش باشه
باوربفرمائید قبل از ماه مبارک میزومغازه راتمیزومرتب نمودم ولی الان مثل جمعه بازارمیمونه...

nekanews

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
131
461
37
سلام دوستان
من که تو کل زندگی تعمیر کاریم هر روز 1 وسیله گم میکنم ... اصلا کل لذتش هم به همینه:)
اما در کل اتاق این دوستمون خیلی تمیز بود ...من فک کنم نمایشی بود

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,802
سلام آقا غزال
بد نیست این واژه زیبای
گاه تعمیر را به فرهنگستان پیشنهاد بدید!!

سلام

ضمن سپاس شایسته بابت اظهار لطف جناب kavosh83
و ضمن پوزش بایسته بابت مزاح تقدیمی

ازآنجه که سنی سپری کردم و در قاموس ایرانی رعایت حرمت سن الزامی است و عامل بی پروایی مسن
لذا گستاخی فرتوت ، عادت و عارضه پیری است.

امیدوارم
عارضه اجتناب ناپذیر سنی ، موجب رنجشی نشده باشد
بویژه که لبخند ، لازمه طراوت باشد و لوازم دیگر ممنوع

سپاس و پوزش مجدد

آخرین ویرایش:
بالا