آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من میخام یک میز کار حرفه ای برای تعمیرگاه خودم بسازم ممنون میشم نظر بدید که چه شکلی باشه و چه امکاناتی داشته باشه و اگر ممکنه یک عکس از میز کار خود در این تاپیک قرار دهید.
این بخش را به عنوان مباحث ازاد ایجاد کرده ام که کاربران هر سوالی دارند میتوانند ازدیگر دوستان بپرسند و شامل مطالب متفرقه میشه مثل صندلی داغ , نظرخواهی از دیگر دوستان در کارهای غیر تعمیراتی, درددل با همکار,مشکلاتی که در طول کار با انها سر و کار داریم و...............................
برای شروع من نظر خواهی برای انتخاب یک میز حرفه ای گذاشتم ممنون میشم همکاری کنید

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من میخام یک میز کار حرفه ای برای تعمیرگاه خودم بسازم ممنون میشم نظر بدید که چه شکلی باشه و چه امکاناتی داشته باشه و اگر ممکنه یک عکس از میز کار خود در این تاپیک قرار دهید.
این بخش را به عنوان مباحث ازاد ایجاد کرده ام که کاربران هر سوالی دارند میتوانند ازدیگر دوستان بپرسند و شامل مطالب متفرقه میشه مثل صندلی داغ , نظرخواهی از دیگر دوستان در کارهای غیر تعمیراتی, درددل با همکار,مشکلاتی که در طول کار با انها سر و کار داریم و...............................
برای شروع من نظر خواهی برای انتخاب یک میز حرفه ای گذاشتم ممنون میشم همکاری کنید
با درود ////دوست گرامی میز کار من دارای ولتاژ 220/110/ولامپ سری با دیمر میباشد البته ابزار کار بزرگ را در بالای میز کار توسط یک کاریر به دیوار وصل کرده ام بلندی میز 90 سانتیمتر (البته بسته به قد استفاده کننده میتوان تغییر داشته باشد )البته شما استاد من هستید ولی جهت یاد اوری وقتی روی صندلی نشسته اید دستتان را مشت کرده زیر چانه قرار دهید و ارنج را روی میز در این حالت کمرتان نباید خم شود این قانون استفاده از میز کار را سالها پیش در هنرستان میگفتند وبرای بدست اوردن بلندی منایب صندلی و میز با قد کاربر بود .چهار عدد فن پاور کامپیوتر را هم در فاصله مناسب از میز قرار داده ام که در موقع لحیم کاری دود را دور کند یک فیوز مینیاتوری 7 امپر هم در مسیر برق اصلی میز کار قرار داده و کلیدهایی جهت چراغ/پریزها/اداپتور/و...قرار داده ام این عکس را هم پیوست کرده ام/////بدرود

پیوست‌ها

• 52.2 کیلوبایت بازدیدها: 3,517

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
بسيار عالي جالب بود
دوستان ديگر هم عكسي از ميز و ابزارهايي كه دارند قرار بدهند و اگر تجربه اي دارند هم اعلام كنند مثل همين تجربه دوست عزيز كه از فن كامپيوتر براي كشيدن دود لحيم استفاده كرده
من كه زياد دود لحيم خوردم فكر ميكنم ديگه كم كم بايد عوارضش پيدا بشه
منتظر ديگر دوستان هستيم

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
به نام خدا

سلام و تشکر از جناب آقای محمودی به خاطر ایجاد این بخش.

دوستان اگر در مورد اندازه و ارتفاع میز کار و صندلی ،با دلایل علمی و پزشکی هم مطلبی دارند بگذارند. چون بنده هم بعدا میخواهم یک میز اضافه کنم که دانستن این مطلب برای ساخت آن خیلی مفید خواهد بود.

با تشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
اقای صابری پس عکس میز و لوازمت کجاست؟
دوستان خواهشا هر کسی به این تاپک میاد عکس میز و صندلی و لوازمی که روی میز داره قرار بده
فعلا این دوستان به تاپیک سر زده اند
AB88وAdminوafshinjaوAliserviceوavazeghooوbardia.tوelnino909وfbcوgadrajوhamid_dibaوm-jوmehdi8320000وmoka191وsabz1وService Manualوshameiوsohil62ومصطفی رحمانیانواسماعیلزادهوصابریو
و فقط اقای بردیا عکس گذاشته
منتظرعکس میز همه کاربرا هستم

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
با سلام از اونجائی که هیچ شخصیتی از تعمیرکارها از وضعیت کاریش راضی نیست و من هم از بس افتضاحه میز کارم شرمندم از گذاشتن عکس ولی به عنوان قوت قلب یه فایل با پسوند .pps که فقط با پاور پوینت آفیس باز میشه رو تقدیم میکنم به تمامی عزیزانی که از شغلشون راضی نیستند و امیدوارم که یکم نظرشون راجبه شغلشون تغییر کنه البته بعد از دیدن این فایل ضمنا وقتی باز شد توسط کلیدهای جهتی کنار کیبورد میتونید به صفحات بعدی برید
شاد و پیروز باشید

پیوست‌ها

• 460.5 کیلوبایت بازدیدها: 2,805

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,679
176,828
iRanTK.iR
با سلام از اونجائی که هیچ شخصیتی از تعمیرکارها از وضعیت کاریش راضی نیست و من هم از بس افتضاحه میز کارم شرمندم از گذاشتن عکس ولی به عنوان قوت قلب یه فایل با پسوند .pps که فقط با پاور پوینت آفیس باز میشه رو تقدیم میکنم به تمامی عزیزانی که از شغلشون راضی نیستند و امیدوارم که یکم نظرشون راجبه شغلشون تغییر کنه البته بعد از دیدن این فایل ضمنا وقتی باز شد توسط کلیدهای جهتی کنار کیبورد میتونید به صفحات بعدی برید
شاد و پیروز باشید

سلام

من فکر می کردم عجب شغلی داریم ، حالا میبینم بدتر از ما هم هست ...........

بالا