آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

edris.noei

کاربر
2010-09-26
2
5
سلام . توی تلفن panaphone ، صدای بلندگو یکسره شده. یعنی چه دکمه ی بلندگو رو بزنی چه نزنی وقتی گوشیو بر میداری بلندگو فعاله. مشکل از کجاست؟

alich317

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-23
57
93
بندرعباس
باسلام و خسته نباشی

تلفن رو میزی پاناسونیک مدل KX-T7705

تن بدون مشکل کار میکند ولی روی پالس قرارمیدم فقط بوق ممتد با فشاردادن کلیدها شماره گیری نمیکند راهنمای فرماید

آخرین ویرایش:

naderi213

کاربر
2012-02-29
62
101
سلام خدمت اساتید
در تلفن کال یوز رومیزی مدل 3810 تلفن گاهی اوقات روشن میشه (ال سی دی و ال ای دی روش) و درست کار می کنه چند ثانیه بعد یا اصلا روشن نمیشه یا اگرم روشن میشه با فشار دادن کلید هوک به جای قطع می ره روی آیفون. میشه راهنمایی کنین مشکل کجاست؟

toomala

کاربر
2009-01-24
27
114
سلام . توی تلفن panaphone ، صدای بلندگو یکسره شده. یعنی چه دکمه ی بلندگو رو بزنی چه نزنی وقتی گوشیو بر میداری بلندگو فعاله. مشکل از کجاست؟

سلام دوست عزیز مشکل از هوک میباشد آن را تعویض کنید

behzad1358

کاربر
2015-08-13
7
11
سلام به دوستان عزیز
یه تلفن تکنوتل مدل : tf-5940 هست که وقتی به خط تلفن وصلش میکنی هیچ اتفاقی نمی افته ، یعنی نه ال سی دیش روشن میشه نه بوق داریم . ولی اگه باطری توش بذاری همه چیزش درست کارمیکنه ، تماس برقرار میشه، زنگ میخوره ، رفت و برگشت صدا رو داریم ،خلاصه ok هست. در صور٥تی که باید بدون باطری هم کار کنه
اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام به دوستان عزیز
یه تلفن تکنوتل مدل : tf-5940 هست که وقتی به خط تلفن وصلش میکنی هیچ اتفاقی نمی افته ، یعنی نه ال سی دیش روشن میشه نه بوق داریم . ولی اگه باطری توش بذاری همه چیزش درست کارمیکنه ، تماس برقرار میشه، زنگ میخوره ، رفت و برگشت صدا رو داریم ،خلاصه ok هست. در صور٥تی که باید بدون باطری هم کار کنه
اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

سلام دوست عزیز. احتمالاً یه جایی توی مسیر تأمین تغذیه DC مدار دچار اشکاله. دیودهای زنر مربوط به تولید ولتاژ تغذیه رو چک کن. به خازنهای الکترولیت و مهمتر از اون به مقاومتهای کم اهم هم توجه کن.

arsalan.s

کاربر vip
کاربر
2011-12-13
3
3
رشت
سلام خسته نباشید تلفن من مدل microtelهستش نه تو گوشی صدا بوق نه تو ایفن ترانزیستور های A92 و 2N5401 را بدون تست تعویض کردم
دیود های زینر را از نظر شورتی برسی کردم امادرست نشود درضمن تعدادی دیود ومقاومت وترانزیستورSMDدر مدارموجود هستش

آخرین ویرایش:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام خسته نباشید تلفن من مدل microtelهستش نه تو گوشی صدا بوق نه تو ایفن ترانزیستور های A92 و 2N5401 را بدون تست تعویض کردم
دیود های زینر را از نظر شورتی برسی کردم امادرست نشود درضمن تعدادی دیود ومقاومت وترانزیستورSMDدر مدارموجود هستش

سلام دوست عزیز. لطفاً درباره مشکلتون بیشتر توضیح بدین. مثلاً آیا فقط صدای دریافتی ندارین و بقیه موارد تلفن سالم هستن؟ صدای ارسالی دارین؟ زنگ میزنه؟ و ...
هرچه مشکل شفافتر بشه اساتید بهتر میتونن کمکتون کنن.

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ

سلام درصورت امکان عکس ازمین قرار دهید احتمالنv d rشورت شده

بالا